Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Pearl Version

Pocket Monsters Pearl

22.04.2007
71
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Region Sinnoh. Do kraje se po dlouhé nepřítomnosti vrací pokémoní profesor Rowan s asistentkou Dawn (případně asistentem Lucasem, v závislosti na pohlaví protagonisty). Jejich návštěva jezera Verity nebyla příliš úspěšná, navíc se jim na břehu podařilo zapomenout kufr se třemi pokémony. Když se pak konečně se svým kufrem shledá, je v něm o dva pokémony míň - určitě je ukradli ti dva výrostci, co se potloukali kolem... Ale nakonec to bylo jen dobře, protože kdo jiný by měl přistřihnout křídla místní kriminální organizaci Team Galactic, která si opět zahrává se silami legendárních pokémonů (kterým je ve verzi Pearl na krabičce vyobrazený Palkia)?

Čtvrtá generace pokémoních her přináší přes sto nových pokémonů k ulovení, z nichž někteří mohou být chyceni pouze ve verzi Pearl (např. Shieldon, Glameow či maskot verze Palkia). Po odchycení 150 různých druhů se navíc odemkne možnost importu pokémonů z her třetí generace.

Hra Pearl je jednou z dvojice her čtvrté pokémoní generace. Druhý titul nese název Diamond. Obě hry byly nejdříve vydány v Japonsku v roce 2006 a o rok později v USA, Austrálii a Evropě. Jejich vylepšená třetí verze Platinum vyšla v Japonsku roku 2008 a v roce 2009 také v USA, Austrálii i Evropě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.