Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Diamond Version

Pocket Monsters Diamond

22.04.2007
72
6 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Region Sinnoh, Twinleaf Town. Dvě děti se vypravily k místnímu jezeru hledat legendární pokémony. Cestou narazí na staršího pána s asistentkou a u samotného jezera na kufr. Ten obsahuje tři pokémony, kteří se jim budou určitě hodit - ať už k odražení útoku nepřátelských létajících pokémonů, nebo později na cestě stát se regionálním šampionem. Ale tím může být jen jeden z nich... Kromě toho bude muset protagonista opět zachránit svět, jelikož místní kriminální organizace Team Galactic si znovu zahrává se silami legendárních pokémonů (ve verzi Diamond je jím Dialga).

Čtvrtá generace pokémoních her přináší přes sto nových pokémonů k ulovení, z nichž někteří mohou být chyceni pouze ve verzi Diamond (např. Cranidos, Stunky, či maskot verze Dialga). Po odchycení či alespoň spatření 150 místních pokémoních druhů se navíc odemkne možnost importu pokémonů z her třetí generace.

Hra Diamond je jednou z dvojice her čtvrté pokémoní generace. Druhý titul nese název Pearl. Obě hry byly nejdříve vydány v Japonsku v roce 2006 a o rok později v USA, Austrálii a Evropě. Jejich vylepšená třetí verze Platinum vyšla v Japonsku roku 2008 a v roce 2009 také v USA, Austrálii i Evropě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.