@Kwoky (05.06.2017 17:06): První morová rána v Evropě byla v polovině 14. století ;) Ale máš pravdu, nebyl by to špatnej scénář, nenápadně se rozšířit po Evropě a přes pár arabskejch obchodníků zkusit nakazit i Asii a Afriku. Amerika s Austrálií by ale byla pořád problém :/ Jedině otrávit ryby :D
[neexistující komentář]: Mně se právě líbilo, že tam je spousta druhů těch virů - např. ten zombie virus je super, nebo parazitický červ :) Ale je fakt, že ten základ je většinou pořád stejný (s výjimkou snad nanoviru, kdy o tobě vědí už od začátku...)
Scénář s morem pobavil. Představa, že ve 13. století jezdily lodě po světě a létala letadla, mě hned na začátku zaskočila. Pak jsem pochopil, že se snažím být jen duchovním nástupcem, ale i tak to bylo poněkud zvláštní. Kdyby to omezili jen na tehdy známý svět a nákaza se mohla šířit jen po zemi, asi by to na mě udělalo lepší dojem.
Jsem zklamán. Před lety jsem hrál flashovou verzi a od "plnotučné" verze jsem čekal trochu více strategie a trochu méně čekání (ano, vím, že se to dá zrychlit). Multiplayer je zajímavý, scénáře si taky projdu, ale nemyslím, že by mě tato hra dokázala nějak víc nadchnout. Zatím dohráno pouze za bakterii (za virus to bylo o fous).
To vyzerá byť na zábavnú a inšpiratívnu hru, poznáte aj niečo podobné, okrem online hier Bio Inc. a Pandemic 2 ?
celkom chytlave, dohral som to myslim pocas dvoch vecerov...ked clovek pochopi system, nie je problem. to bolo cca pred pol rokom. teraz som hral zasa Bio Inc., velmi podobne, no cielom je zabit nie cele ludstvo, ale jednu konkretnu osobu. je to o nieco lepsie. no posledna misia (The Impossible Stage) je zrejme nehratelna. bez sance...najde sa niekto, kto to hral, pripadne aj dohral?
Mobilní verze nic moc, ale ta PC je fajn...rád jsem podpořil a koupil.
No, píšou něco o multiplayeru... třeba se bude moct propojit vícero vývojů nemocí a proti nim vícero vývojů obrany... a třeba to bude dávat větší smysl a hratelnost, než ta mobilní verze :)

OK, z toho gameplaye od rikuhahl to vypadá alespoň "ačkněji", vybroušeněji pro náročnější stroje.
Na tabletu jsem to hrál pár hodin před několika dny a je to teda pěkná otrava. Zadarmo fajn, ale platit za to ne-e. Já na ty indie holt moc nejsem.