Příjemná plošinovka v Secret Agent a Crystal Caves stylu, zatím je to vážně docela chytlavé. CGA grafika tomu na lesku neubírá, ba naopak k prostředí zatuchlých, temných hrobek se docela hodí, popř. postačí...

Zatím mi tam jen oproti výše zmíněným vadí občas pomalejší reakce hlavní postavy na skok po doskoku na plošinku, ale vše je jen o zvyku a jakmile s tím hráč počítá, už se tím nadále nenechá vyvést z míry.

@mazar1234 (02.11.2014 14:07): Není to tak otravné jak to zní, občas tam jsou některé podpásovky od autorů, kdy je hráč nalákán na velké bohatství po jehož sebrání zjistí, že se místnost za ním/před ním uzavřela a není úniku. Levely však nejsou nějak zvlášť velké (zpravidla jedna obrazovka) a ani extrémě obtížné... navíc lze savovat (load vždy hodí na začátek levelu), takže opakované hraní celé hry jako v některých hardcorovějších plošinovkách naštěstí nehrozí.
"Nemalou obtížnost zvyšují i situace, kdy jste architekturou úrovně vlákáni na místo, odkud se pak bez restartu nemůžete dostat." - to znie teda záživne :-0.