@jones1240 (23.04.2024 18:31): Sorry za opožděnou odpověd, notifikace na tomto serveru/webu jsou poněkud pofidérní posledních několik měsíců.

Hrál jsem to cca 3 hodiny? Dokončil jsem route s tou nerdkou a načal tu streamerku, pak mne to přestalo bavit. Jinak o odlišnosti našeho vkusu se dá polemizovat. Oba hovíme kulturně obohacujícim hrám či četbám. Jen máme trochu odlišné vnímaní kvalit :D Kdyby tohle byla jen "vn" bavilo by mne to asi víc. Ikdyž ty minihry jdou přeskakovat, tak to samotný "pátrání" mi přišlo dost povrchní.
pajmič (23.04.2024 17:25)  : Je to fajn kratší adventura a ten loop kdy delas prace aby sis vydelal jde oak zrusit pomoc vylepseni. Ma to sve mouchy, ale to hledani špíny na postavy a vymysleni pastiček mě bavilo.

Ale tak ja uz celkove vim ze my dva mame dost odlisny vkus :D Ocividne si to nedohral, tak snad si to nevypl po hodine aniz by jsi vedel ze pak jsou ty minihry preskocit.
@jones1240 (komentář): Tedy musím ti říct, že jsem po tvém komentáři dosti zklamán. Animace a art dobrý, ale ten gameplay loop je dost voser, story prakticky neexistuje a relevantního obsahu je málo. Jestli ti tohle zachránilo herní krizi, radši nechci vědět co si hrál před tou krizí :D
@Vivaldi (09.02.2024 12:46): Tak zase to může vyřešit potencionální manželskou krizi, lepší míž 2D přítelkyně než 3D v realitě :D Nebo pořád můžeš říct že jsi jí dostal na recenzi a musíš jí kvůli distributorovi dohrát.

Jo v rámci erotických her se rozhodně jedná o takový nejvíce hravý unikát, kde je to zpřístupnění erotických scén přeci jen trochu kreativnější :D
@jones1240 (komentář): Tak je zaujímavé aká hra dokáže človeka vytiahnuť z hernej krízy. :D ... ale nijakým spôsobom neznevažujem ani nesúdim. :) Len treba uznať, že je to zaujímavé. A znie to fakt ako zábavný titul, ale skúšať to radšej nebudem. Nechcem, aby mi náhodou manželka vstúpila do izby, zrovna keď sa bude niečo diať. :D To by som asi už mal hranie zakázané. :D
@jones1240 (19.01.2024 21:59): Neměj obav, tento web je pln kulturně založených jedinců, kteří tě rozhodně soudit nebudou, ba podobný komentář ocení. Není důležité o čem a jak píšeš, ale zdali to je napsané od srdce :D
@pajmič (19.01.2024 21:53): Fakt díky.. :D Každopádně jsem čekal jistou nevoli od lidí mi na to házet pluska, tak jsem překvapený. Hlavně když to člověk takhle sepisuje, tak si pak uvědomí že vlastně asi není úplně v pohodě když tak nestoudně a radostně píše o tom jak ve hře instaluje ženským do bytu kamery :D No, aspoň že mi to tu herní krizi dalo pryč.

Pro vědecké účely doporučuji zkusit!