Peeping Dorm Manager

16.12.2023

Vžijete se tu do role mladíka, který začne dělat svou vysněnou práci manažera na dámské koleji a který se rozhodne, že si z obyvatelek udělá svoje "otrokyně". Aby mu to prošlo, tak se toho rozhodne docílit pomocí různých psychologických her, pastiček či vydírání. Hráč má tak během celé hry možnost přeskakovat mezi různými etapami dne a musí zkombinovat práci a provedení vašeho plánu. Budete si proto muset pomocí vaší práce vydělat a například nakoupit kamery, které slečně nainstalujete do bytu. Bohužel to není všechno tak jednoduché, musíte totiž nejprve nakoukat harmonogram dané slečny, zjistit s kým se baví, vyhledat si jí na sociálních sítích a jednoduše využít vaše zjištěné informace k vašemu prospěchu. Dále si můžete i vylepšovat vaše schopnosti, jakými je například rychlejší vydělávání peněz či že nevinná obyvatelka uvízne v pračce a vy jí můžete poté vyfotit kalhotky a tu fotku prodat. Možností je nespočet.

Peeping Dorm Manager tak kombinuje prvky sim managmentu s adventurou, kdy se můžete volně pohybovat po daných prostorách s postavou a řešit různé hádanky a do toho i práci manažera.

@jones1240 (23.04.2024 18:31): Sorry za opožděnou odpověd, notifikace na tomto serveru/webu jsou poněkud pofidérní posledních několik měsíců.

Hrál jsem to cca 3 hodiny? Dokončil jsem route s tou nerdkou a načal tu streamerku, pak mne to přestalo bavit. Jinak o odlišnosti našeho vkusu se dá polemizovat. Oba hovíme kulturně obohacujícim hrám či četbám. Jen máme trochu odlišné vnímaní kvalit :D Kdyby tohle byla jen "vn" bavilo by mne to asi víc. Ikdyž ty minihry jdou přeskakovat, tak to samotný "pátrání" mi přišlo dost povrchní.

Bude to znít absurdně ale je to tak! Porno hra mi zachránila herní krizi!

Poslední dva roky jsem měl problém nějak více mít rád videohry, sice jsem si sem tam něco zahrál i dohrál ale tento koníček mě velice rychle opustil. Je sice pravdou že se mi zájmy vždy střídali dokola (mánie komiksů, videoher, filmů a tak dokola). Bohužel zájem o hry mi trval vždy kratší a kratší dobu až už jsem se dokázal nadchnout pro hry tak na dva dny a pak mě to přestalo bavit. Jednoho dne jsem ale omylem objevil tuto věc a z nějakého důvodu mě hry baví více než za posledních několik let :D Zatím se vám to nezdá absurdní? Počkejte si až vám řeknu o čem to je.

Vžijete se tu do role chlápka co chtěl dělat vždycky správce na dívčí koleji, no a tak se mu to poštěstilo a rovnou se rozhodne že si místní dvě obyvatelky omotá kolem prstu. Tím myšleno že si z nich udělá takové sexuální "čubičky" no a k tomuto jeho cíli se hodlá dopracovat všemožnými místy dost neetickými prostředky. No a tak začíná vaše tvrdá dřina no.

Vy se totiž v roli tohoto "sympatického" chlapíka budete muset starat o provoz koleje a to děláním denních prací za které i dostáváte zaplaceno. Tyto aktivity jsou dělané formou miniher které jsou rychlé a krátké, bohužel ze začátku se z nich stává poměrně stereotypní grind kdy je pořád opakujete aby jste si vydělali peníze. Ty se vám totiž budou hodit ke koupi různých perků či zajímavých vylepšení, o tom ale později. Tohle je asi tak všechno co se týče managment částí, pak už se jedná spíše o adventuru. Navíc ještě doporučím si ze začátku rychle vydělávat (nebojte nic vám neuteče, situace se loopují a když jí neprovedete tak tam bude pořád) a nakoupit si pak hned vylepšení na vydělávání více peněz či aby se vám minihry splnily automaticky.

To z toho důvodu že se budete snažit najít kompromitující materiály na vaše dva cíle a to třeba co dělali v minulosti, s kým chodí, do jaké školy chodí co dělají po nocích atd. K tomu vám poslouží internet přes který si můžete různé důležité informace co vyplynou z konverzace či odjinud zadat a vyjedete si tak třeba Facebook profil či články o přítelovi jedné z holek. Pak třeba si právě za vydělané peníze můžete koupit kamery které nainstalujete osobám do bytu a pak je skrze notebook můžete špehovat a dozvědět se tak nové kruciální informace. Dále pak máte možnost ještě střídat různé denní etapy, jelikož v každé postavy dělají něco jiného. Což se například hodí vyzjistit jejich harmonogram aby jste věděli kdy si chodí prát, nebo kdy hrají ve společné místnosti videohry atd.

Twl jak to tu rozepisuji tak se cítím fakt hodně špinavě, KAŽDOPÁDNĚ. Celá tahle adventurní část je zábavná a napomáhá tomu i skvělý vizuál, který září ještě ve srovnání s tím kolik ta hra stojí. No a samozřejmě i vizuál hentai cutscén, které tu nejsou až tak nějak ultra přehnané ale dojde na pár zajímavých scén a bohužel i rape scénu, takže to jen dávám jako trigger warning. I přes to ale celkové vyhrábávání špíny, sledování těch postav a pátrání po jejich ne tak nevinné minulosti je prostě zábava a navíc je to opravdu návykově zpracované a to i díky právě doprovodným animacím při sledování kamer či různým příspěvkům na sociálních sítí atd. Fakt je to na tak malou hru hezky detailní apod.

Teď ty hentai cutscény, těch je tu docela dost a můžete tu mít scénky kdy vyfotíte postávám kalhotky a jejich prodejem majitelovi baráku si přividěláte či právě pak můžete mít těžkotonážní sex scény. Ty dostanete jak během příběhu tak si můžete kupovat i speciální a to tím že si budete právěk upovat perky a různá vylepšení. Můžete si tak koupit nalepovací minci, kterou hodíte na zem a když se slečna ohne tak vy JUH (samozřejmě až potom co bude vaše otrokyně). pak dále perky na to aby obě obyvatelky častěji uvýzli v pračce, či uklouzli na podlaze nebo aby jste mohli mít sex ve sprše. Je toho dost.

I přes to že tohle je hlavní devízou hry, tak postavy tu jsou fajn a všechny ženské charaktery tu jsou plně nadabovány japonsky a to dost kvalitně. Jejich příběhy jsou zajímavé a to i přes velkou míru absurdity a člověka zajímají a to spolu i s vedlejšími postavami které sice nemají moc prostoru ale jako takový mezi článek jsou fajn. Navíc slouží i jako takový vedlejší "šuky".

Takže ve výsledku se jedná o dost dobře vypadající záležitost která baví a nadchne i přes značně uchylný a nemorální kontext. Obsahuje to překvapivou hloubku i špičkový vizuál. Na škodu tak je snad místy některé za hranou sekvence či tvrdý grind ze začátku. Jinak ale jsem rád, protože tahle hra mě kupodivu donutila zase mít rád hry... Jinak jsem v pohodě vážně, nebojte se mě tu...

Pro: Postavy, hentai scény, adventurní linka, skvělý vizuál, soundtrack, dabing, přiměřená délka

Proti: Málo prostoru u bokovek, ze začátku velký grind, rape scéna