Patriot: DemokratiZatsiya

30.01.2006

Ve světě došly zásoby ropy a zemního plynu. Rusko je v roce 2017 kvůli špatným taktickým rozhodnutím na pokraji krize a kvůli špatné ekonomické a politické situaci se řítí do záhuby. Kontrola nad jaderným arzenálem je zanedbána a toho chce využít Amerika se svými mocenskými zájmy pro ovládnutí světa. Většina taktických raket zmizela, nebo byla prodána arabským teroristům. Následně americké síly započaly invazi na ruské území a obsazují vojenské základny, které se kvůli nedostatku jaderných zbraní nemohou bránit. Američanům tak nic nebrání v postupném ničení ruského státu. Jenže ruské velení vymyslí brilantní plán na zvrácení války a právě jeho uskutečnění je ve vašich rukách.

Patriot: DemokratiZatsiya je budgetová first-person střílečka vydaná pouze v Rusku. Ve hře dostanete do rukou hlavně v Rusku vyrobené zbraně: Pistoli Makarov, samopal AK47 s přívěsným granátometem, či SVD Dragunov.

Freedom Fighters mě ve své době ještě bavili, ale Homefront je neskutečný shit.