Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Parkan II

27.05.2005
60
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Po prvním dílu hry Parkan a jeho spin-offu Iron Strategy přichází plnohodnotný druhý díl. Ten navazuje hlavně na původní první díl, ač tentokrát stráví hráč větší množství času se zbraní v ruce než v kokpitu své vesmírné lodi Parkan.

Základem všeho je zkoumání rozsáhlého vesmíru, návštěvy spousty různých planet a jejich družic, stejně jako velkých vesmírných stanic či jiných vesmírných plavidel. Opět si lze jít, kromě pilotování a vylepšování své lodi, vyřizovat účty hezky po svých se zbraní v ruce či s pomocí obrněného tanku. Ve více jak 500 slunečních soustavách můžete rozšiřovat své působení formou obchodu, boje či vyjednávání.

Příběh se točí kolem destrukce velké části známého vesmíru. Hráč je vyslán zpět do minulosti o 17 let, aby mohl dané katastrofě zabránit. Jeho jediným vodítkem je ztracená výzkumná loď, která zkoumala neznámou anomálii v neznámé části galaxie. Honba za záchranou lidstva ve vesmíru zdevastovaném mnoha válkami a obývaném několika rozličnými klany droidů může začít.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.