Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pacific General

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1997 PC
Vývojáři:
Válečná tahová strategie zasazená do 2. světové války. Již pátý díl série Five Star General od Strategic Simulations, která tentokrát míří do Pacifiku. Protože hra používá téměř stejný engine jako Panzer General, hlavní herní principy zůstaly zachovány - hexagonální mapa, nákupy jednotek, jejich upgrade, vliv terénů na pohyb a bitvu. Mnohem větší důraz je zde kladen na námořní bitvy a větší rozmanitost i schopnosti ponorek a válečných lodí. Na rozdíl od pozemních operací, kde je cílem dobýt konkrétní lokaci, u námořních operací je cílem zničení konkrétního počtu nepřátelských lodí různého druhu.

Hráči si mohou zvolit, zda chtějí hrát za Spojence či za Osu, a svádět velké bitvy na moři, ve vzduchu a na souši a to buď v kampani nebo ve scénářích. K dispozici jsou i velmi známé bitvy jako např. Bitva o Midway. Dostupný je i multiplayer v podobě Hotseat módu, síťové hry nebo PBM (tedy hry po e-mailu).


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.