Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Overgrowth

53
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.10.2017 PC
Vývojáři:
Wolfire Games
Oficiální stránky:
http://www.wolfire.com/overgrowth
Overgrowth je akční hra od studia Wolfire Games a pokračování jejich hry Lugaru. Hra byla oznámena již v roce 2008, ale světlo světa spatřila až po devíti letech, v roce 2017. Stejně jako v Lugaru, i v této hře budete hrát za postavu jménem Turner, antropomorfního králíka, který ovládá bojové sporty na velmi vysoké úrovni. Hra je z pohledu třetí osoby a je zasazena do prostředí předindustriálního světa, který je plný antropomorfních bojovníků.

Příběh se odehrává na ostrově Lugaru několik let po pádu lidské rasy, což můžeme poznat díky různým zříceninám, které jsou prorostlé vegetací. Lugaru je velmi zvláštní svět, který obývají antropomorfní králíci, vlci, krysy, kočky a psi.

Sledujeme příběh Turnera, hlavní postavy. Poté, co se mu povedlo pomstít vraždu své rodiny, kdy zabil Alfa vlka a zkorumpovaného krále Hickoryho, odmítl usednout na trůn a převzít ho po Hickorym, místo toho se rozhodl opustit království a nechat ho svému osudu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.