Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Overboard!

Shipwreckers!

68
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
říjen 1997 PS1
1997 PC
Vývojáři:
Psygnosis Limited, Wheelhaus (PS1 verze)
Oficiální stránky:
http://www.psygnosis.org/games/overboard
Overboard! (v Severní Americe Shipwreckers!) je izometrická akce s příchutí strategie, kde v roli pirátského kapitána malé galeony napadáte nepřátelské přístavy, bojujete s dalšími loděmi a jiným nebezpečenstvím. Hra se sice odehrává na moři, herní svět jako takový je však svázán na pohybu u pobřeží či v kanálech. Každý level obsahuje určitý počet přístavů, které musíte zničit, až poté se vám otevře brána dále. Ze začátku vám musí stačit několik děl a střelba z přídě, postupem času vám však budou přibývat zbraně jako je plamenomet, výbušné sudy a mnoho dalších. Každá zbraň může být navíc až pětkrát vylepšena. Nicméně stejným arzenálem budou vybaveni i nepřátelé.

Hra je rozdělena na několik kapitol, každá se odehrává v novém prostředí. Čeká vás například Karibik, džungle Jižní Ameriky či mrazivý sever. Zbraně se nepřenáší, takže každou kapitolu začínáte se základním vybavením. Na konci každé kapitoly vás čeká závěrečný boss.

Hra se v době svého vydání pyšnila krásnou grafikou podporující 3Dfx.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.