Outlive

28.02.2001

Outlive je 2D sci-fi real-time strategie podobná Starcraftu. Hra obsahuje 3 hlavní kampaně za lidi, roboty a za alianci lidí a robotů. Setkáme se s jednotkami stavebními, těžebními a útočnými, které se dále dělí na pozemní a vzdušné. Budovy jsou ve hře klasické - továrny, elektrárny, výrobny, obranné věže apod.

Hra nás přivádí na počátek 21. století, kdy je veškeré nerostné bohatství Země již téměř vyčerpáno. Zásadně se zvyšuje násilná činnost a teroristické organizace se sdružují do konglomerátů, které mezi sebou bojují o nadvládu nad zbývajícími zdroji. Napříč Sluneční soustavou jsou vyslány sondy, které naleznou obrovské zdroje na Titanu, jenž je oběžnicí planety Saturn. Sem se tedy přemisťují nejen důlní společnosti, ale i násilí a terorismus.

Pekný klon SC, programovali to myslím Brazílci. Hrateľnosť je divoká a frenetická, ale hra sa dá zrýchľovať i spomaľovať a celkom rýchlo sa človeku dostane pod kožu.