montana: ...a bude hůř :)

Jednoznačne treba súhlasiť s tým šialeným nárastom náročnosti over time. V každom prípade je to fajnovka... len pri tom vždy strašne nadávam :D
A uz me to zacina trosku srati... :) ted nejsem schopnej udelat ani jednu uroven a to jak sem uveznenej mezi ctyrma velkyma koulema sem jaksi nepochopil :)
co ja povazuju za relaxacni hry jou veci ktery jsou plynuly a nenarocny jako treba Flower nebo Knytt Stories... hra u ktery se musim brzdit ve hrani a jeste k tomu premyslet abych nevyved nejakou blbost u me relaxem teda neni, no :)
Občas je nutno spěchat (hvězdy či co to je - co přitahujou vše kolem sebe a neustále rostou), někdy naopak pomaličku krůček po krůčku a takticky (celá obrazovka zahlcená "nepřáteli"). Ale některé levely už jsou nehorázně hardcore.
Ja bych litoval, pred nejakou dobou jsem to sproste upratil a po tutorialech jsem zjistil ze bud je to fakt tak kurevsky tezke, nebo se to musi hrat fakt tak hodne pomalu. Kazdopadne ani jedna varianta me netesi, takze to slo z disku :)