ORION: Dino Beatdown

ORION: Dino Horde, ORION: Prelude

04.05.2012

ORION je kooperativni online FPS pro 1-5 lidí, ve které skupina vojáků postupně brání 4 základny proti vlnám dinosaurů. Jsou tu 3 classy, assault s jetpackem, support s medigunem a recon s cloak zařízením. Hráči brání v základně generátor, který napájí automaty pro vyléčení, doplnění munice a nákup nových zbraní, skillů a v neposlední řadě vozidel. Jakmile je generátor zničen, není už možné nabrat munici ani se vyléčit (bez medika).

Dinosauři jsou momentálně zastoupeni pouze dravými Raptory, T-Rexem a létajícím Pteranodonem. T-Rex dokáže vtipně i házet kameny a pohyb kupředu má rychlejší než vojáci, musí se tedy volit kličkování mezi překážkami, které zase ale nezastaví obratnější raptory a nálety pteranodonů. Výzbroj vojáků sahá od pistolek přes brokovnice, SMG, útočné pušky, až po raketomety. Nejlepšími zbraněmi jsou ovšem vozidla, bojový mech a létající V-Tol. Support hráči si mohou nakoupit schopnost opravování vozidel a munice maji vozidla neomezeno. Mohou se tak stát částečně nezávislými na generátoru.

Vývojáři slibují pravidelné vydávání nového obsahu zdarma v podobě dinosaurů, map a vozidel. První vydaná verze totiž působí spíš jako prototyp obsahující řadu bugů, než plnohodnotný release.

my s přáteli čas od času dáme nějakou tu hru a není problém najít na serverech další lidi..