@7c (10.07.2013 20:56): @Bodkin (10.07.2013 22:38): Ohledně masa které můžete odnést z lovu - není to špatně vybalancované, je to takto správně. Jeden týpek v kempu mlel něco o tom, že lidi loví pro zábavu a kořist co zastřelí tam nechaj shnít.

Vzhledem k tomu, že je to původem edu hra, tak je jasné že se máte naučit vzít si jen tolik kolik potřebujete a lov ukončit dřív než dojdou náboje. Pokud to tam vše vystřílíte, tak při dalším lovu v oblasti už žádnou zvěř nenajdete.
Do řiti, dosbox mi zase tvrdí že nemám VGA kartu -_-

Konfigurovali jste to nějak?
@ugraugra (13.07.2013 13:20): Asi jeho jméno převedená na jedničky a nuly znamená jistou smrt ve videohrách.

Jinak v jedné pevnosti indiání kupijí oxa za 100 dolarů, a v tom samém místě od obchodníka stojí asi 45. Na tom jde snadno vydělat :).

Není Deluxe verze o něco zjednodušenější než původní vydání?

Mimo jedné ztráty (Bodkina :) se všichni vyléčili během dvou dnů a peněz bylo mnoho na vše potřebné. A statistika.

@7c (10.07.2013 20:56): Hadi mi tam přišli poněkud neškodní, nezabíjeli dokud jsem nebyl polomrtvý hlady :/ Což mě přivádí k tomu, jak z nouze začal lovit a naběhli bizoni, 3 jsem picnul a hle, váhový limit na maso, 90% úplně k ničemu. To bylo FUUU na Starém bělidle

@Shoggot (10.07.2013 22:05): Pleteš si hry srdíčko, tohle je Oregon, ne Organ.
@Daemon (10.07.2013 19:54): Těch taky.

Zatím bez větších incidentů, jen Say si zlomil ruku. Eh, a Daemon dostal choleru - to nevypadá dobře... Jo, nedopadlo to dobře.

EDIT: Eh, to naštve - ulovit 4404 liber masa, ale je možné odnést pouze 200. Už chápu, pro bizoni dopadli jak dopadli.

EDIT: Hmm, rada pro Bodkina - pozor na hady... :.(

EDIT: Už jsme skoro tam (tedy, Say snad přežil všechny nemoci, které existují).

EDIT: Ehm, kromě úplavice...

EDIT: Sláva, dorazili jsme do cíle 13. prosince (proklatý Blizzard každý druhý den, občas střídaný mlhou, přežívali jsme jen na medvědím mase). Ztráty bohužel byly - Daemona dostala cholera, Bodkina hadi a Say nakonec po tyfu, choleře, spalničkách nezvládl úplavici :(

Čili team dh až tak úspěšný nebyl.

Škoda, že nejde na vagón nabrat větší skupina.