Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 70
To jsou jatka i Kill Bill bledne závistí!! Počet mrtvých nepřátel jde do tisíců! A co stačí mačkat jen dvě tlačítka!

One Finger Death Punch opravdu potřebujete jen dvě tlačítka, buď na myši, na klávesnici nebo na gamepadu. Zbytek vyřeší pěti čárková postava alá oběšenec, která se honosí všemi možnými styly kung-fu a kosí nepřátele zleva i zprava. Stačí jen správné načasování kdy zmáčknout vlevo, kdy vpravo a pak si vychutnat krvelačné orgie.
Jen je potřeba dát bacha na barevné panáčky, ty nejdou zlikvidovat jedním kliknutí ale většinou mají nějaké kombinace, zelený dvakrát ve směru v kterém přichází nebo modrý jednou ve směru kterém přichází a jednou opačném. V další levelech přibývají další barevní nepřátele a stupňuje se rychlost, k tomu si vyberete misi retro film, kde jsou všichni stejně barevní, protože retro je černobílé a máte na pár opakování vystaráno.
Grafiku a nějakou výjimečnou hudbu u One Finger Death Punch nehledejte, jde o jednoduchou hru s jednoduchou hratelností, která na chvíli zabaví, pokud můžete trochu násilí.

Verdikt: Moc se mi líbil na konci ve videu vývojář, jak mi děkoval, že jsem hrál jeho hru. Prý z bratrem se zhlédli všechny staré kung-fu filmy jako Drunken Master a toho inspirovalo k vytvoření One Finger Death Punch. 70%

Pro: Hratelnost, Obtížnost.

Proti: Cože jako dát 8000 zabití????

+17
  • PC 90
Toto je ta nejúžasnější dvoutlačítková hra, kterou jsem kdy hrál! :-) [poznámka z budoucnosti: Tak ne, druhý díl je ještě lepší!]

Je až neuvěřitelné, kolik strategických rozhodnutí zvládli vývojáři nabídnout ve hře s tak triviálním ovládáním. Hra je rychlá, zábavná, a cítíte se jako opravdový mistr kung-fu - reakce jsou okamžité a každá vaše akce má silný dopad (v obou smyslech).

Na vyšší obtížnost je rychlost hry naprosto absurdní a nesmíte si dovolit ani mrknout - a pokud úroveň zvládnete, tak z toho máte opravu výborný a odměňující pocit. Nejlepší vlastnost hry je, že jakmile zpanikaříte a začnete zmateně a zuřivě mačkat tlačítka, tak v tom okamžiku jste mrtví. Jako pravý mistr kung-fu, musíte být rychlí, ale zejména nadevše a absolutně precizní. Dejte ránu vedle, a nepřítel vás o zlomek sekundy později jednoznačně praští do tváře.

Srdečně doporučuji.

Celkové hodnocení: Nářez

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2014 v angličtině na Steamu).
+10