Off-Road Super Racing

06.09.2016

freeware

Hra nabízí pětici vozů a šest unikátních lokací vložených do celkem třiceti dvou závodů v režimu Championship, členěného do trojice sekcí, bronzové, stříbrné a zlaté. Každá z nich je koncipována na zisk té medaile, která je znázorněna v dané sekci, což je jediný způsob, jak se lze dostat dál k novým vozům.

Odměnou jsou také upgrady k nim, které mají vliv na stabilitu a rychlost, včetně funkce Boost. V samotné soutěži je to vidět jednodušším dostihnutím soupeřů. Bez jakéhokoliv vylepšení je auto pomalé a úspěch přichází jen za předpokladu, že dojde během jízdy k nějaké kolizi. Všechny okruhy se jedou na tři kola a dá se na nich využívat zkratek, vjíždět na skokánky a projíždět přítomnými keři či stromy.

Dost obtížná hra. Vše musí být na zlato, aby hráč měl upgrady i další auta. Nabídka závodů zprvu nepřehledná. Všechny praporky či stupně vítězů znamenají aktivní soutěže, které tu lze jet. Celkem 32 závodů. Postupně se to odemyká. Zábavné a pěkné to je.

Dohráno. Všech 32 závodů zlatých. Nastavení vozu i jeho výběr se neustále resetuje na základní hodnoty, čímž je nutné si pamatovat přesnou konfiguraci. Mně nejlépe vyhovuje třetí řada upgradů, vodorovně, označená kompletně. A auto to uprostřed. Ideální poměr výkonu a stability, byť přetáčivost je zde stále, ale zredukována na minimum. A nastavení hudby to též vrací níže.