@Danny (21.02.2009 19:38): Já dohrála hru až do konce a pak si ji stáhla na www.freegame.cz a najely mi ty poslední levely...paráda. Škoda, že to nejdou hrát v celé hře, je to prostě paráda!
Někde jsem četl, že je to vada v samotné hře a chybějí nějaké levely, proto se nedá postoupit dál, jediná možnost je level přeskočit pomocí editace skrytého souboru..

C:\Documents and Settings\xxxxx(uživatel)\Local Settings\Data aplikací\EleFun Games\SSS2\Settings.xml

Přepsat level o jedná výš, dohrát si ho, opět přepsat level o jedna výš, dohrát si ho, ještě jednou přepsat level a vychutnat si poslední level.
No já si všiml, že ve výsledcích celou dobu nabíhá "Total scores" tak doufám, že se to jednou otevře tímhle, ale chtěl jsem to mít potvrzené.
Já se tam ještě nedostal, ale kámoš jo, a tak se mě ptal na to samé - takže asi nejde kdoví proč.
Nevíte někdo, jak otevřít poslední tři levely (velryba a dvě "kuličky" napravo od ní). Už jsem všechny levely projel pod limit a stále mi to u těch tří píše "Locked" :-(