Nevski Titbit

06.10.2005

Nevski Titbit je humorně pojatá FPS od mladých ruských vývojářů, která vyšla pouze v ruském jazyce. Město Petrohrad se ocitlo pod útokem mimozemšťanů a jen vy můžete zabránit invazi a kompletnímu zničení města. V patnácti úrovních, vytvořených podle předlohy této severozápadní metropole, navštívíte ulice města, metro, podzemní chodby nebo výzkumné zařízení. Náplní misí bude krom zabíjení velkého množství nepřátel sbírání klíčů či zmáčknutí páky, určené pro postup v levelu.

Vašimi nepřáteli budou posedlí lidé, zmutovaná zvířata nebo roboti a nejednou se postavíte silnému bossovi. K likvidování nepřátel dostanete patnáct různých zbraní, určených k boji na blízko, střelbě, házení a také velice originální zbraně jako jsou magická hůlka, která přemění nepřátele v květináč a záchod, nebo mimozemská zbraň určená k zmenšování nepřátel, které pak můžete zlikvidovat pouhým zašlápnutím. Doplňování života probíhá sbíráním srdcí či vypitím zápalné láhve, která slouží i jako zbraň.

@Malis (15.11.2018 23:54): jj, toho Maďara jsem také zaznamenal, třeba to pomůže

Tecno the Base znám, chystám se to rozehrát. Tak trochu ovlivněno věcmi typu System Shocku, sci-fi, používání předmětů, puzzly