Par prvnich minut to vypada opravdu lepe, ale po nekolika hodinach hrani jsem zacal Obsidian proklinat.
marwel: Ale tak pořád to vypadá líp, jak to co bylo v NwN2 a MoB.
Cestovani po mape je jako velmi levna kopie Heroes. Dalo se to udelat stokrat lepe a ani by to nebolelo. Nahodne strety na mape jsou take naprosto o nicem.
sxg: Hádám, ale imo k tomu potřebuješ vyskou charismu aby se ti to otevřelo. Tak 16+. Ale fakt jenom hádám. Já bych s tolika postava nikdy nehrál. Beru mnicha + klerika + mága a s tím hodlám projít celého Zehira. Nevím, jak je to tu s dělením XP mezi počet členů, ale tak jako tak... Čím víc členů v partě, tím větší bordel a starost o přežití každého člena.
Leadership feat nájdem kde? Prípadne na akom lvl sa objaví?
Pokial si dobre pamatam, tak maximum je 6 postav, ale vytvorit si mozes len 4 + 2 postavy, ktore najmes cestou. Normalne mozes mat teda len 4+1, ale s Leadership featom, mozes prihodit este jedneho. Uf. :)
Aká vlastnosť ovplyvňuje počet ľudí v skupine? Niečo ako vodcovstvo som tam nenašiel, sme piati a potrebujem ešte klerika.
Patche som už dávnejšie vyriešil, hru NWN2 + datadisky + patche + CZ mám stále nainštalovanú v zálohe na HD, trochu to robí problém, pretože CZ sa spúšťa cez svoj loader, ale to stačí len vybrať cestu, je to cca 12 GB ale stojí to za to.
Tak tak. A to jeste v dobe, kdy se aplikuji patche se mi seka prehravac, takze zadna slava pri sledovani.:D Proc proboha nevydaji all-in-one patch, nechapu.
Výborně. V momentě, kdy už mám hotovou skupinu (3 večery jsem tomu obětoval) a hru rozehranou v úplných počátcích, se mi z nějakého neznámého důvodu podělaly texty a začaly se samovolně přeskakovat určité dialogové pasáže. Mám ale silné podezření na toolset, který jsem mezitím jenom spustil (žádné úpravy ani nic podobného) a nakonec stejně ani reinstall nepomohl. A celé to přeinstalovávat znamená pořídit si 4 celovečerní filmy nebo rovnou celou sérii nějakého seriálu a během instalace sledovat. Asi někdy jindy=/
Na vyssich urovnich je zlodej velmi uzitecny, jeho bonusy pri probodnuti jsou opravdu markantni. A souvisi s nim nekolik dobrych specialnich povolani. Nevim jak se jmenujou, ale jsou tam takova povolani, ktera ti umozni velmi dobre kombinovat maga/zaklinace se zlodejem (zvysuje se ti bonus z probodnuti a zaroven se ti stale odemikaji nove urovne kouzel). Rozhodne bych toto povolani nepodcenoval.
Obejdu se tu bez zloděje? Ono když jsou postavy nesmrtelné (pasti) a téměř všechny bedny rozbitelné, tak ho sebou asi nemá moc cenu tahat, ne?
Say - och, tak to ti neviem povedat :) Akosi vzdy hram s plnou partou, takze v pripade SoZ fakt netusim. Ale teoreticky, ak sa pravidla nezmenili, mozne to je (v starsich D&D to tak byvalo, ako sa k tomu postavil Obsidian netusim).
MickTheMage: Aha, takže příběh není dělaný pro epické postavy jako je tomu u Masky zrádce? Nevadí, začnu s kompletně novou skupinou a zřejmě se budu zaměřovat na prestižní povolání v pozdější fázi hry.

A ještě jedna věc. Platí pravidlo, čím méně členů, tím více XP pro jednotlivce? Tzn. pokud budu hrát za 3 postavy podělí se celkové XP mezi ty tři nebo dostanu přesně tolik, co bych měl za postavy 4?
Say - ak si importujes postavu na tak vysokom leveli, tak si v prvom rade pokazis hru :) Storm of Zehir je robena na nizsie levely postav. Okrem toho, pribeh tu nenadvazuje, takze sa velmi odporuca (pre lepsie vychutnanie) zacat s novou postavou na prvom leveli!

Inak povedane - Level cap je stale 30, ale prostredie je stavane na nizsie levely postav. A imho je to vacsia zabava ako s "god-like" postavou na 30 leveli ;)
Prý importované postavy z předchozích her nelevelují. Co je na tom pravdy? A vůbec... Jak je to pořešené? Pochopitelně si chci udělat vlastní družinu, ale to lze jen přes export/import? A co když budu mít původní postavu na lvl 30. a zbylé nové postavy na lvl 1.?