Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nerves of Steel

1995
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Zlobivý režim na jihovýchodě Asie vystrkuje růžky a ohrožuje regionální bezpečnost. Vůdce blíže nespecifikované země, Kim Dung Moon, zahájil svoji kampaň za purifikaci světa, spočívající v masakrování podřadných etnik a agrese do okolních států. Nezastaví se před ničím, už jen proto, že nemá obavy z následků svého jednání. Nachází se totiž v nejstřeženějším místě zeměkoule, komplexu Železný Triangl, avšak proto je třeba udeřit právě tam. Jste příslušník Speciálních jednotek armády Spojených Amerik a vaším úkolem je provést diverzní akci, jejímž cílem je zničení Dung Moonovy válečné mašinérie.

Samotná hratelnost spočívá v procházení bludišťových levelů ála Wolfenstein 3D, jejich čištění od vojáků, zakuklenců, robotů a dalších záporáků šesti druhy zbraní. Jak je pro žánr typické, cestou se sbírá střelivo a léčiva. Levely jsou laděné to tmava, ale často překvapí křiklavými barvami některých prvků. Animace nepřátel a zvuky zbraní by se také daly popsat jako ty nejzákladnější možné. Nerves of Steel tedy nejsou dnes vyhledávanou klasikou neopodstatněně, spíše mohou posloužit jako jedna z raných ukázek trojrozměrné budgetové FPS naprogramované v pěti lidech a dokladem růstu popularity žánru, který počátkem 90. let id Software ustavilo.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.