@Charllize (03.02.2019 20:47): Řekl bych, že těch větších je poslední dobou dost. Jenom teď Vesperia a KHIII. Nedávno DQXI, Ni No Kuni II a Xenoblade 2. Každý půlrok vyjde jedno AAA JRPG. Bude Trails III, někdy snad i SMT a Fire Emblem. Dalo by se jich najít i víc. Každá je na několik desítek hodin. Průměrný hráč JRPG prostě nemá čas hrát "druhou ligu".

Já si hned po vydání koupil Octopath Traveler a ještě jsem jí ani nerozbalil z fólie.

A na 3DS Persona Q2 :)
(poprvé v historii Persony bez anglického voice overu, btw)
@Solidor (03.02.2019 20:42): Tak na druhou stranu tech vysokorozpoctovych je dost malo, prijde mi ze min nez kdysi. Takze ten prostor pro ty s mensim rozpoctem je docela velky. Ja osobne stravim kolikrat vic casu v nejakem od If nez treba ve FF15, tam jsem to dohral cca za 70 hodin a uz na to nikdy nesahl. Dark Rose Valkyrie jsme dohral uz 2x a pocitadlo se blizi k druhe stovce hodin. Ted netrpelive vyhlizim Death and ReQuest :)

BTW bude Moero Chronicles HD na Switch :)
@Solidor (03.02.2019 20:34): A myslis skutecne ze si to kupuje malo lidi. Me prijde ze kazdych pul roku je novy Atelier s vydanim na zapade, kdyby to nikdo nekupoval tak to tak nebude? Sice ten chybejici eng dabing lecos naznacuje, ale mozna to nebude tak zle:)
@Solidor (03.02.2019 20:25): Ja koukal ze ten posledni dil byl jen japonsky. To vis ja nejsem fanousek, mam doma jen dva dily na PS4 a jeste je ani poradne nehral. Venuji se podpore studii jako TriAce nebo Idea Factory pripadne SE a podobne, na dalsi uz nemam penize:)
@Solidor (03.02.2019 18:10): Po vsech tech dilech by to ani nebylo divne ze uz nevedi coby. Ale kdyz uz nic i tenhle dil vypada hezky, sice lehce zastarale ale styl to ma. A je docela mozne ze to pak v nejake sleve vyzkousim :)
To jako ta explorace je tak ze postavy bezi automaticky rovne po ceste, kecaji a do toho jsou souboje? Mozna mi neco unika, ale jestli to tak je tak nevim nevim. A staveni mestecka? To jsou teda zmeny :)