Neighbours from Hell 2 už mě nebavil tolik, jako první díl. Herní principy se v podstatě nezměnily, ale novinek je samozřejmě celá řada, už jen z toho důvodu, že jsem tentokrát neškodil sousedovi u něj doma, ale zajel jsem mu zpříjemnit jeho dovolenou.

Záškodnictví je tu znovu v plném proudu, a tak jsem strčil kraba do chladícího boxu, nasadil žraločí ploutev na miniponorku, dal petardu místo párku do rohlíku, přibil vodní lyže na molo nebo nastražil pružinu pod skákací prkno.

Za naštvání souseda získávám místo sledovanosti jakési mince a nakonec i zlatou sošku, což mi nepřišlo jako nejlepší odměna. Navíc jsem si musel hlídat ještě sousedovu matku, což byl v některých lokacích vcelku oříšek. Sice je dvojka o něco delší, ale přišlo mi to spíše zbytečně nastavované, pokud si některý díl zahraji znovu, bude to jednička.

Pro: trápení souseda, některé pasti, některé lokace

Proti: občas zbytečně uspěchané, sousedova matka, odměna za naštvání

Tohle je vpodstatě hříčka na jedno odpoledne. Vypadá to jako nějaká lepší indie hra. Měl by to být freeware.

Nicméně hra mě bavila, je to sranda, a přejet celou hru na 100 procent, je celkem těžké. Graficky je to srandovní, ale není to nic moc. No já si prostě nemůžu pomoct, připadá mi to jako freeware. Kdyby to nebylo u časopisu, asi bych si to nikdy nezahrál.

Pro: Je to sranda.

Proti: Za tohle mám platit?

Pokračování kruté sousedské hry je tady. Soused vyráží na dovolenou kolem světa a náš oblíbený chytrolín Woody je mu neustále v patách, aby na něj mohl přichystat ty nejvypečenější pastičky. Dostanete se tak na různá místa po světě, jako třeba k čínské velké zdi nebo do Mexika.

Druhý díl je oproti svému předchůdci delší. Je tu více levelů a ty jsou stále zapeklitější a zapeklitější.

Celkově se mi zdá, že hra náročností přitvrdila - dobře, přiznávám se, na mě to někdy bylo až moc zapeklité :-) Hlavně pozdější levely jsou hodně rozsáhlé. A když k tomu přidáte ještě drsnou sousedku, která vás taky nesmí načapat, je to fakt o rychlost, nervy a hodně rozumu. Hra mě ale celkově už tak nenadchla.

Pro: Stále odpočinkové a srandovní s trochou přemýšlení a cartoon grafikou.

Proti: Už to stačilo a čeho je moc, toho je příliš.