TEd jsem to zacal hrat po druhe s Mazdou Miata a teda tak pomale auto jsem jeste nevidel, zadna akcelerace, nic. Jedinou vyhodu vydim ve vzhledu oproti autum ze zakladni nabidky. Na nejtezsi obtiznost nemam pomaly sanci, hlavne na tratich kde nejsou zatacky, treba Sprint nebo URL, tam je videt rozdil ve vykonu.
Jenže outruny ti teď už budou zase k ničemu :-) Teda tak maximálně na body kity.
TAk fakt ze jo, vsechno sem to kupil v tom poslednim obchode. To nasere, ted to auto jede mnohem lip, protoze 3.stupen tuningu sem mel jen u motoru a ECU :( Kdo vi kdy jsem to moh mit, ted uz si s max. vytunenym autem tak muzu jen hrat ty outruny.
Tak jsem objel vsechny modre obchody, ale vsude je to zamcene, ale je mozne ze jsem nejaky jeste neobjevil... na mape mam 4.
Civic byl jen v NTSC verzi ;-)

No jo, máš pravdu, bez dojetí všech URL bys asi nemohl pokračovat... Tak zkus objet prodejny a uvidíš.
NEni to tak, ze kdybych nedojel nejake URL, tak by mne to nemelo prece pustit dal a ten neodjety URL zavod by mel byt vyznaceny na mape....
A ešte mi niekto prosím vysvetlite, mal som chybnú verziu alebo na PS2 nie je na začiatku Honda Civic?
A co tuning vnitrku, jako brzdy, gumy, N20 ktere jsem jeste nestihl vytunit do 3. sady.... furt jsou zamcene. P/okud to ani nepujde tak to pridavam jako zasadni nevyhodu do meho komentare, protoze na co tam potom ty 3. sady tuneni jsou? Snad aby jsem s tim hral, nebo aspon vyzkousel.
Rozšíření blatníků se dá vyhrát jen v outrunech a v kariéře se to stejně neodemkne. Jen v Custom Cars.

Ta hra je lehce zabugovaná... Patche to trochu zlepší, ale moc ne...
Dosla mne SMS ze jsem dosel na konec hry a ze jsou uvolnene vsechny moznosti tuningu, jenze treba rozsireni blatniku, brzdy, gumy, N2O, ... jsou stale uzamcene... WTF? Nechapu ze se cele auto nedalo vytunit pred koncem, tak abych mohl posledni zavody jet s max. tuningem co jde. Takto mne zbylo na tuneni to co jsem psal a navic je to furt zamcene i presto ze v SMS to pise ze je vse uvolnene, bud zas nejaky bug nebo uz fakt nevim.

btw: jestli to mel byt posledni boss proti komu jsem jel (jel sam) tak byl kriticky jednoduchy, porazil jsem ho s 9 vterinovym mankem :D
Dobry napad, to by me nenapadlo, ja mam 3 auta, takze si muzu vybrat.
Da se nejak vyfotit svoje auto? Chtel bych ho ukazat na fuckbooku.
No, kdybys je jezdil, nemusel bys dávat karbony ani polepky ;-) Dá se to vyřešit tak, že jedním autem budeš jezdit a druhý budeš mít kvůli hvězdičkám...
Tak jsem zkusi ldat vsude karbony, potisky tam kde nebyli (na dverich jsem mel jen jeden) a zobrazili se mne 2 hvezdicky na mape, takze je to ok. Ale je to tada blbe udelane, takto jak to mam ted se mne moje auto absolutne nelibi :( Jinak ted uz vim co je outrun, ale to nejezdim, jen ze zacatku abych zjistil co to je.
Outruny - na mapě jsou takový oranžový šipky, to jsou jiný tuneři. Když k nim přijedeš, srovnáš s nimi rychlost a zmáčkneš Enter (dostaneš znamení, kdy to máš udělat), nastartuje se závod po městě - musíš jim ujet o určitou vzdálenost (nejlepší je šikovně je nabourat hned na začátku). V každém stage musíš odjet určitý počet těhle závodů, abys vyhrál unikátní vylepšení.
A zkoušel jsi ty karbony na auto narvat? Třeba se pak nějaká hvězdička ještě objeví... Nebo zkus odjet nějaké outruny (jestli teda taky nezmizeli). A nakonec ještě nějaké závody na World Map. Ale co vím, tak to obvykle nepomáhá, a musí se začít znovu.
Pocki a jak mam teda pokracovat, kdyz na mape neni zadna fotomise abych tam moh zavodit uz s max. vytunenym autem?
Karbonové díly nejsou potřeba ;-) Místo nich můžeš použít unikátní díly za Outruny.
To je ulet, takze to musim hrat cele znova? Je fakt ze jsem vzhledovy tuning na max. nemel, protoze se mne jednoduse ty nejvic bodovane dily na auto nelibily. Treba karbonova kapota se mne asbsolutne nehodila an me auto. btw: Fotomise jsem plnil, jinak bych prece mel na mape ty hvezdicky.
Mensi problem: odjel jsem vsechny zavody co jsou na mape, neni tam ani jeden, jenze nic se nedeje, pred tim kdyz jsem vsechny zavody odjel, tak byla animacka a po te se na mape objevily znovu vsechny zavody oznacene na mape. Ale tentokrat nic :(
Nastavení není důležitý. Za prvé se automaticky nastavuje poměrně dobře a za druhé nemá moc velký efekt na jízdní model. Obecně je nejlepší co nejnižší a nejtvrdší podvozek, nicméně u StreetX a dragu na kolejích to může být někdy problém, takže pro tyhle případě je lepší nechat automatiku nebo trochu měkčí a vyšší. U turba se vyplatí o jeden nebo dva stupínky povytáhnout první sloupeček a nitro nechat přibližně na půlce nebo trochu víc k síle. Brzdy podle auta - pokud je hodně přetáčivé, tak lehce na předek, pokud málo přetáčivé, tak lehce na zadek. A co tam ještě je? Převodovka? Ta se nastavuje směrem k top speed u rovnějších tratí (Drag) a k acceleration u členitých tratí (StreetX).

Ale jak říkám, hra se dá v pohodě dohrát i když si nastavení nebudeš vůbec všímat.
Co znamenaji ty miry u ladeni auta? Hlavne co se tyce podvozku. Nevim jak to tam mam nastavit.
Ted kdyz mam vsechny dilema vyresene, tak me to zacina neskutecne bavit, aji vic jak jednicka. Tady je velke plus aspon pro me to mesto a volny pohyb po nem, hledani uz mam taky vyresene, teda pokud je to vse (karosarna, lakovna, tuning, specialni dily, autoprodejna), jeste je tu vic moznosti co se tuningu tyce oproti jednice
V Mx5 jsem projel oba Undergroundy :-)
Most Wanted byla už celkem změna, když tam byla myslím pouze RX7 nebo tak nějak, ale tam už jsem stejně přesedlal na Porsche, Lamborghini a v Undercover přibylo ještě Bugatti Veyron, takže mi Mazda nechyběla :-)
No, v prvním a druhém Stage stejně nedostaneš nic zajímavýho unikátního, takže ze druhé sady aut si klidně ještě můžeš vybrat :-)
je to ten zakladni Nissan co je na zacatku, vybral sem si ho podle vzhledu, jenze pak tam pripbyla Celica, proto sem chtel pak tunit ju.
Jo, musel bys hrát od začátku. Nissan (pokud myslíš 240ZX) je taky fajn, jen v dragu na kolejích je poněkud nepoužitelný...

V jedničce nebylo tolik závodů ;-)
to Cobra: to je presne to co sem chtel slyset. Ale kdyz chcu tunit treba tu Celicu a ne Nissana co mam ted tak musim zacit hrat znova abych tam mel vsechny dily i ty unikatni? Jinak trosku zacinam pocitovat stereotyp, to se mne u jednicky nestalo.
Tu jsem si kdysi dávno prohlížel v jednom autosalonu a jen mi kapaly sliny. :-) Ale nebylo nad moji červenou 323F, kterou jsem opravdu vlastnil 7 let.
Třeba Mazda MX-5 Miata? :-) S jiným autem jsem snad nikdy ani nejezdil :-)
Lepší tunit to stávající. Za základní závody nasbíráš peněz dost tak na vytunění dvou aut (jedno z toho by mělo být SUV). Ale unikátní díly můžeš dát stejně jen na jedno. Na World Map bys měl být schopný vydělat i na vylepšení dalších aut, ale tak dlouho tě to bavit nebude (a pořád jsou tu ty unikátní díly) :-)
Tuň si takový auto, který se ti líbí a vyhovuje, když jsem to hrál poprvé, tak jsem to dojel s Celicou, podruhé s Mitsubishi Eclipse. Ono, když ty káry vytuníš potom na plno, tak mezi něma nejsou takový rozdíly.
a co je lepsi? Zacit tunit dalsi auto, nebo zustat verny puvodnimu? Kdyz zacnu s dalsim tak prece musim ziskat dalsi penize na dalsi tuning a vsechny penize co sem dal do prvniho auta budou pryc? Zas kdyz zustanu verny tomu prvnimu autu co sem tunil, tak si budu rikat proc sem netunil to lepsi... to bych tunil radsi, ale mozna jen kdybych mel na vyber hned na zacatku a ne postupne. Nevim no. Pro me je to totiz celkem dilema.
:D Tak za prvé, nový auta se ti budou otvírat každou chvíli (jeden URL závod - jedno nový auto). Kupovat nový nemusíš, můžeš si tunit pořád svoje.

Auta jdou myslím otáčet jen při nakupování, když zmáčkneš kolečko na myši a otáčíš, to si nejsem jistej.

No jinak si myslím, že zrovna obchody jsou to nejmíň otravný na hře :)
mensi problem: Nechapu proc ve hre mam menit auto, kdyz uz celou dobu pracne tunim to co sem si vybral na zacatku a dal sem do nej spoustu penez. Najednou me dojde sms ze jsou k dispozici nove auta, sice lepsi (Celica, atd) ale prece nebudu zas znova pracne objizdet cele mesto abych ho mohl tunit, navic do toho prece musim dat tolik penez co predtim, takze utratim 2x tolik...WTF

Dal by me zajimalo jestli je mozne si v menu nebo pri fotografovani auta otacet auto podle sebe, nebo aby se samo otacelo. Takto je jen v jedne pozici a pri vybirani vynilu enbo jinych casti se chcu proste podivat podle sebe ze vsech stran a ne jen z jedne jak je to tady, vim ze v NFSU1 se samo otacelo.

Jeste me stve ze vdycky musim hledat obchody s dilama ktere sou oznacene barvou... pekne napicu, treba ten zeleny sem nenohl najit mega dlouho a uz sem si rikal: radsi to myslim smazu a zahraju si NFSU 1.

a to ja myslel ze jesterky tam strkaj ocasek nebo jazycek:)
dneska jde dát do ohně tolik věcí, že si je ani nedokážeš představit, drahý admine
Joo, dřív stačilo dát do ohně ruku... co už dnes není kulervoucí nebo s koulema, tak jako by nebylo!