Co by to bylo za navstevu Parize, kdyby si clovek domu neprivezl nejaky ten suvenyr. Ja si krome pametni mince ze Sacre Coeur a vecerni navstevy Notre Dame (Paris 1313, tresu se na tebe!) behem bohosluzby odnesl z jednoho nejmenovaneho obchodaku (Fnac) na nejmenovane tride (Champs Elysees) i jedno herni CD. Protoze vsak v zabozroutstine umim rict leda tak voulez vous coucher avec moi ce soir a par podstatnych jmen (le homme, la famme, la chienne) a pak jeste zvolani merde allors, l'hooligans, na hrani hidden objectu v tomto jazyce bohuzel nejsem dostatecne lingvisticky vybaven. Takze jsem hru nainstaloval, hral pet minut a zase smazal.

A vratil jsem se k ni az ted, protoze jsem objevil maly trik, ktery bude Big Fish Games asi uplne u zadku. Stacilo si stahnout anglicky trial hry a prekopirovat cast souboru do slozky nainstalovane originalky. Kolektorku vam to sice z normalni verze neudela, ale aspon jsem mel krome dabingu v anglictine i text.

Nakonec jsem byl i prijemne prekvapen - hra je to atmosfericka, pres sve pomerne stari (v ramci HO zanru) pomerne hezky vypada a i kdyz se v soundracku opakuje jen velmi male mnozstvi skladeb, velice dlouho trva, nez vam zacne byt i jen malinko neprijemna. Ani tech snad deset her, ktere jsem odehral mezi dokoncenim titulu, napsanim profilu a jeho schvalenim, ve mne nestacilo udusit vzpominku na vareni Zelene vily.

Puvodne jsem toho o hre samotne chtel napsat vic, ale uz si bohuzel nevybavuji, co presne. PS, tento komentar nebyl napsan pod vlivem absintu ani jinych omamnych latek.