@Naginata (13.11.2018 23:03): I ty srandisto. v Euforii se nachází scat praktiky, ale jen velmi sporadicky. Je to blbá šuk novela, ale do odpadu či hoven bych to neházel. :)

Eroge, od těch samých tvůrců, je novela o tvorbě eroge her a je taky blbá, ale na nic si nehraje a čas od času to je i docela sranda.

Monster girls, Naginato, ti v tvých očích degraduje všechny blbiny, co jsi tu těd vypsal (Kanojo je dobře převedená do anime). Sežen a zahraj. Tvá intelektuální, ani tvá honimírská stránka nebude zklamána.
@pajmič (13.11.2018 22:08): Euphoria je shit doslova :)

@Fingon (13.11.2018 20:48): Z těch nukige co jsem zkoušel se mi líbilo Eroge, (asi to sem taky přidám), Kyonyuu Fantasy a Ultimate Boob Wars s opravdu zajímavým konceptem.
Dobrý jsou i Sei Shoujo, Kanojo x Kanojo a série Bishoujo Mangekyou (nejlepší kresba jakou jsem ve VN viděl), ale ty bohužel nejsou přeloženy, tak jsem četl jen strojový překlad.
A to Ditzy Demons co teď vyšlo se mi taky celkem líbí, má to milou kresbu a je to dost vanilla s minimem nechutností.
@Red (13.11.2018 19:30): tak v jedné z posledních scén přinutil protagonista budoucí otrokyni k tomu, aby se uprostřed ulice svlékla do naha, vykrikovala "jsem masochisticka exhibicionistka, podívejte se na mé tělo". Většina scén, na které se pamatuji, byla spíš o nuceni do ponižujících poloh a odmítání toho, co Saori chtěla (v podstatně chtěla hlavně penetraci). Taková výchova subky. Nic pro mne.
Jednou došlo na trojku, možná nějaký spanking.

@Naginata (12.11.2018 23:27): ideální erotickou hru jsem ještě nenašel, nějakou herní obdobu Pirates XXX nebo filmů Gerarda Damiano. Fatal Relations mělo dobrý scénář a uspokojivé vyvrcholení. Interactive Girls má několik dobrých prvků, Fuck Quest ve své prostote měl taky něco do sebe. Mám spadeno na Michael Ninn's Latex: The Game, hlavně kvůli fmv.

Manželce jsem ukazoval interactive girls, pred lety. Možná i ten fuck quest. Ale ona je spíš na filmové pecko.