My Sex Slave is a Classmate

Boku no Mesu Hisho wa Doukyuusei

24.07.2008

Masato Kirishima žil až donedávna klidný život bohatého žáka japonské střední školy. Vše se změnilo poté, co jeho otec zemřel a zanechal za sebou firmu Kirishima Conglomerates. Masato může celou společnost včetně funkce generálního ředitele zdědit, má to však jeden háček - musí následovat v rodinné tradici a během tří týdnů si vycvičit vlastní sexuální otrokyni. Je mu doporučena jeho spolužačka Saori... nicméně volba je na něm a možných kandidátek je více...

My Sex Slave is a Classmate je klasickým zástupcem vizuálního románu se sexuální tematikou. Každá scéna je uvedena ilustračním obrázkem a popsána, hráč musí čas od času volit mezi dvěma možnostmi. Tyto volby pak určují, jakým směrem se příběh bude ubíhat a ve výsledku i to, kterého z cca. deseti nabízených konců hráč dosáhne. Hra obsahuje i dabing, resp. sbírku ženských vzdechů a stenů.

Hra vyšla již v roce 2003 v Japonsku.

Dříve registrovaní uživatelé databáze možná ještě vědí, že hry s erotickou / sexuální tematikou nejen hraji, ale nebojím se to nejen přiznat, ani sem tam nějakou přidat. Tento titul jsem si primárně nevybral, koupil jsem si ho jako součást bundlu. Trvalo mi nakonec téměř dva roky, než jsem se prokousal ke konci, protože jsem poměrně rychle zjistil, že zobrazené a popsané praktiky nejsou úplně můj šálek čaje, nicméně jsem to chtěl pokud možno dohrát.

Kresby jsou... ok, pokud vám tento styl úplně netrhá žíly. Zvuk jsem si radši vypnul, protože na sluchátka jsem byl často líný. Co se týče scénáře, ten moc komentovat nebudu, spíš mě štval omezený počet lokací - většinou máte na výběr pouze třídu po vyučování, školní knihovnu a ulice města, kterážto třetí možnost se mi líbila ze všech nejmíň.