My Little Pony Pocket Ponies

18.07.2018
22.01.2019

free to play

Ve hře My Little Pony Pocket Ponies zavítáte do Školy přátelství v kouzelné Equestrii, kde se chystá velkolepý turnaj. Vžijete se do role jednoho z žáků, které znáte ze seriálu My Little Pony: Friendship is Magic, a vašim úkolem není nic jiného, než porazit všechny ostatní!

Samotné úrovně jsou založené na jednoduchém konceptu. Na spodní straně displeje máte tři poníky, ke kterým se postupně blíží nepřátelé. Ty musíte střelbou zničit dříve, než se vašich poníků dotknou. Pokud se tak stane, ubyde dané postavě život. Pokud všechny umřou a nebude mít s kým bojovat, prohráli jste. Nepřátelé mají navíc různé barvy znázorňující element, jaký je proti nim efektivní. Je proto velmi důležité vybrat si před startem úrovně správnou sestavu. S postupem ve hře se pak začínají objevovat i noví oponenti, jenž prověří vaše reflexy i taktické uvažování.

Během hry získáváte také peníze a drahokamy. Měna lze použít pro odemčení nových postav, nebo pro vylepšení už vlastněných. Kromě svých elementů jsou poníci rozděleni také do kategorií podle vzácnosti. Ta mimo jiné ovlivňuje také to, jaké maximální úrovně může poník dosáhnout. Pokud tedy zjistíte, že už nezvládáte nával nepřátel, můžete se vrátit na lehčí úrovně a našetřit si na lepší postavy. Nebo si tímto způsobem také doplnit sbírku.