Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Koukám, že tady ta diskuze fakt jede! :D Tak právě se to pokouším rozjet přes dosbox. Ozvu se jak to dopadlo. :)
Inak ja som mal ako krpec - keď som to dostal v Excalibure a púšťal na mojej 486ke problém prejsť prvú misiu - nikdy sa mi to nepodarilo :-D
Netajím se tím, že strategie nemusím (cokoli kromě Age of Empires a HOMAM jde mimo mně) a Mutarium jsem rozehrál víceméně z povinnosti kvůli touze prozkoumat české hry. A popravdě mě to nebavilo daleko víc než jiné strategie. Nejzábavnější je, že mi jednotky nechtěly střílet, takže nepřítel mě rozcupoval hodně rychle.

Rozhodně bych neopomíjel cutscény, sice to nevypadá nijak úžasně, ale byl to jeden z prvních pokusů dodat do českých her něco takového. Ale Paranoia II vypadala líp.

A je mi záhadou, proč se autoři do hry nepodepsali - credits sekvence není přístupná z menu a ani po outru - pokud tam vůbec je outro, hra mi co chvíli padala, neřekl bych ale, že za to mohly cheaty.
No ale zas mám pocit že se ti tři uživatelé co tu hru zatím komentovali tak trochu podvědomě spikli proti Mutariu. Hru neznám, nehrál jsem, ale tak hrozná (na cca 30% asi nebude).

Ale ten jeho komentář je právě ten co mi přijde nejzajímavější, minimálně jsem se o hru začal zajímat.
Abel: Jůva, díky. Jsem nová registrace, rozkoukám se, nebudu moc hlučný. :-)
to Esemege: Řekl bych, že obouvat se do komentářů můžeš, ale prostřednictvím diskuze a mínusů - viz. pravidla pro psaní komentářů. Ale nejsem tu za policajta:-)