Moorhuhn Invasion

Crazy Chicken Invasion

01.08.2005

Svět čelí nebezpečí z vesmíru! Naši planetu napadli slepičí mimozemšťané a kradou vše, co jim přijde pod křídla - krávy, stromy, hory... Jedinou obranou je ostře nabitá brokovnice.

Moorhuhn Invasion je další ze série slepičích stříleček, tato konkrétně navazuje stylem a grafikou na Moorhuhn X. Jako obvykle na hráče čeká úkol v devadesáti vteřinách vystřílet vše, co se hýbe i co se nehýbe. Kromě klasických slípek letících, běžících a stojících s čtyřlístkem v letce je tu i nová varianta, slepičí ufouni ve fialových overalech a občas i poletující v létajících talířích. Za každý úspěšný sestřel obdrží hráč určitý počet bodů (bodování opět závisí na obtížnosti cíle dle jeho vzdálenosti a rychlosti), za sestřel některých prvků herního plánu mohou být body i odečteny (např. zmíněná kráva). Podaří-li se hráči během jednoho kola nasbírat více než 600 bodů, otevře se bonusový level Moorhuhn 1984 ve změněné (retro)grafice.

Moorhuhn Invasion se pyšní speciální modrou municí (jejíž polohu vám prozradí velká slepice s nápovědními lístky, čas od času vykukující ze spodní části obrazovky), velmi propracovaným, interaktivním menu a poprvé v sérii i animovaným intrem, ukazujícím přílet mimozemšťanů a parodujícím logo filmového studia Paramount.

Vypařeno (Steamed) (9 z 10 doktorů Chocholoušků ví, že zeláky neboli hrnce na kysání zelí se vypařují a jsou po vypaření vypařené a podobně i hry umístěné na Steam jsou vypařené neboli steamed protože hry umístěné na GOG jsou v pařanském slengu vygogované čili goged)