Moonshot - The Great Espionage

30.07.2021

Vraťme se zpátky do 60. let minulého století, tedy období Studené války, kdy mezi Sovětským svazem a USA zuří Vesmírný závod. Jak tenhle závod dopadl je nám všem dnes již známo nicméně ve hře Moonshot se na tuhle problematiku podíváme v alternativní minulosti, kdy se do dění zapojí ještě třetí strana. Své zájmy má totiž také fiktivní národ Ustria a právě člena tohoto národu se ujmete vy jako hráči. Jakožto členové tajných služeb tak máte za úkol infiltrovat se do budov NASA a sabotovat její mise.

Moonshot - The Great Espionage nabízí hratelnost 2D plošinovky s prvky stealth žánru, přičemž na první pohled může jak graficky, tak hratelností lehce připomínat například starší Gunpoint (2013), ač hratelnost je podstatně více logického rázu. Celkem 20 úrovní nabízí nelineární postup, tudíž je jen na vás, jakou cestou úkol splníte. K dispozici je pak i spousta mini-her a různých upgradů vaší postavy.