@mazar1234 (29.01.2022 10:06): Nevím jak u verze pro C64, ale na Atari, i v PC remaku mi meče fungovaly pořád stejně, i v 9. On by to byl docela problém, protože ve 4. patře je v levé části jedna obrazovka, kam se musí jít pro jeden klíč a tam je přímo pod tyčí lebka, která se nemá kam odkutalet. A vzhledem k tomu, že cca od 5. úrovně nepřátelé nezmizí poté, co tě zabíjí, tak by se tam nedalo dostat.

Jinak hra je v principu nekonečná. Po dokončení 9. úrovně se na Atari už do nekonečna jede pořád 9. U PC verze naskočí zase 1. úroveň a může se jet odznova.
@adam.kulhanek (komentář): Pre mňa je "originál" C64 verzia, ale maximálne som došiel asi tak do NG +5/6, nevedel som, že sa to dá úplne dohrať (ale ako jasné logicky som vedel že áno). Zaujímavý nárast obtiažnosti je aj to, že keď máš ten meč a prejde cez teba pavúk tak tuším od NG+3 už ti to iba odpíše meč z inv ale príšerka nezmizne z mapy.