V lednu vyjde na PlayStation a Xbox včetně Game Passu. Myslím, že teď už to bude úspěšnější díl než World. Jsem zvědavý, jak se bude dařit World 2 bez Switche.
@Fritol (06.04.2021 15:16): Ono to je zvláštní. Třeba v práci máme poměrně srackovy internet a ps4 věci které zmiňujes běží poměrně plynule po cely den. Doma to mám mnohem horší a vzasade takové jak popisuješ. A co vím od lidi tak to taky někdo má OK a někdo ne. Asi nějaká kombinace lokality, providera internetu a podobně. Každopádně asi hlavní chyba bude u Sony, protože jde o neresitelnou věc.
@Charllize (06.04.2021 15:02): Jop, to s tím vyhledáváním mi dělá též. Navíc třeba hry v akci nejdou seřadit dle ceny, nejdou vyfiltrovat DLC, nejde to vyhledat dle žánru, smazali screeny... no hrozná sračka. Teď jak dávali ty hry zdarma, tak mě to odhlásilo po každé aktivaci, tak jsem se na to asi po třech hrách vybodl. To za ně radši zaplatím na Steamu.

No a o použitelnosti na PS4 škoda mluvit. Vůbec na PS4 otevřít přátele, nedávnou aktivitu nebo vlastně dělat na něm cokoliv jiného krom hraní, je téměř nemožné. Nechápu proč, když můj starý X360 běží v pohodě.
@Fritol (06.04.2021 14:53): PSN je nic moc. A úplně nejhorší je ta změna celého designu co udělali na web stránkách. Já tam prakticky nic nenajdu. A to i když zadám správný název do vyhledávání. PS store v konzoli je taky krkolomny. Ale ne ze by ten N shop byl nějak lepší. Třeba po 15ti minutách prohlížení se stane skoro nepoužitelný, vše trvá, cuká to atd.
Na PS storu nejdou vůbec najít ps2 hry, kdysi měli vlastní skupinu a teď jsou někde jen položené s tím ze musíš vědět název. Možná tam už nejsou vůbec.
@Fritol (06.04.2021 13:06): Nehraje Fríťo. Ale na nintendim e-shopu to je neotresitelne první. Tuhle sem ten obchod trochu důkladněji projížděl a je k nevíre jaké neskutečné množství sraček tam je, snad ještě víc než na steamu. V tomhle tu Sony obdivuju, ze nedává prostor téhle garazotvorbe minusove kvality.
To není jako jinde ze jsou slevy a jsou tam hry za stovku ale za pět korun :)
@Charllize (27.03.2021 12:16): Tak Worldu tomu nahrávaly i okolnosti. Byl to první velký díl po několika letech a tehdá graficky uplně jinde. Myslím, že World 2 už takové haló neudělá. :D

A tady to proběhlo jednak proto, že to vyšlo na PC, ale taky proto, že to je jedno z mála japonských RPG, co nemá anime stylizaci. Jinak by to taky každý ignoroval. :D

Ale u Rise očekávám zprávu, že prodali milion, do pár týdnů. :)
@Fritol (27.03.2021 12:12): Údajně to je orezany oproti worldu. Odpadá stopování monster, menší lokace atd, plno lidi to bere jako downgrade. Ale asi to budou vylepšovat, takže to není finální.

Tak když vyšel World hnula se země, i mě to doběhlo, tady to mě vzasade nezajímá :)
Vsak i tady to proběhlo, a to je co říct, pravda, bylo to na PC, tak to zdejší zapšklá komunita zkusila :)
@Charllize (27.03.2021 12:09): Tak to já byl zas naopak překvapen, jak moc dobře si to v recenzích vede. Na Open to má jen o dva body méně, než World. Očekával jsem, že to bude jen taková "aby se neřeklo, že na Switchi nic nemáme" hra a oni si na tom zdá se dali opravdu záležet. Každopádně víc jsem zvědavý na Stories 2.

A událost to imo bude, nezapomeň jak moc populární série to na 3DS byla. Na Switchi je událost kde co. :D
Prý oproti Worldu nic moc. Já to teda ani zkoušet nebudu, ale ani to nepůsobí jako událost. Nemyslím tady, to je jasný ze tady ne, ale tak obecně :)