Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monster Girl Quest! -part3-

Monmusu Quest! Shuushou ~Makereba Youjo ni Okasareru~

94
3 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.06.2013 PC
Vývojáři:
Torotoro Resistance
Oficiální stránky:
http://www.dlsite.com/ecchi-eng/work/=/pro…
V poslední části třídílného erotického vizuálního románu na palác MonsterLorda dopadl hněv samotné bohyně Ilias, která našemu hrdinovi (Luka) prorokovala zničení královny monster, hadí dívky Alice. Avšak neuposlechnutí rozkazu seslalo nebesa na zemi za účelem potrestat ty, kdož se staví proti boží vůli. Svět lidí i monster je v ohrožení a vy společně s MonsterLordem a jejími věrnými musíte najít způsob, jak nezranitelné nepřátele oslabit, přenést válku do samotných nebes a zjistit pravdu o pravých úmyslech zkažené bohyně.

Tento díl je dvojnásobně větší než předcházející části. Znovu se dostaneme do všech starých lokací a potkáme takřka všechny postavy, se kterými jsme se doposud setkali.

Monster Girl Quest! obsahuje jednoduché RPG prvky a tahový soubojový systém. Je zde též několik zakončení v závislosti na vašich rozhodnutích a též na tom, s jakou dívkou prohrajete souboj. Titul vlastní částečný japonský dabing a vizuální - obrázkový erotický obsah.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.