Monopoly Casino: Vegas Edition

14.07.2001

Monopoly Casino: Vegas Edition v žádném případě nezapře svůj původ v deskovce od Hasbra. Hned na první pohled vás totiž upoutá klasický kníratý panáček, který vás provází celým titulem. Dalo by se říci, že Vegas Edition je reedicí původních Monopoly Casino, ale pár novinek tu přece jenom najdeme. Za prvé přibyly nové hry a herní automaty, jež nebyly v původním vydání obsaženy. Za druhé, byl odstraněn multiplayer. Původní Monopoly Casino mělo online podporu, zatímco Vegas Edition si můžete zahrát pouze sami.

Monopoly Casino: Vegas Edition nabízí zhruba stejnou škálu her jako konkurenční hazardní tituly, ale je zde pár odchylek. Kromě tradičního pokeru, rulety, kena, blackjacku, výherních automatů a videopokeru si tady můžete vyzkoušet i několik orientálních pokerových variací, nebo hru bingo, kterou těžko někde jinde najdete.

Super zábava na ponuré zimní večery. Nemůžu se od toho odtrhnout. V podstatě to je lepší, než trávit večery v online casinu. A že jsem se tam nahrál hodin :)