Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Miss Furry

Slečno Chlupatá

07.05.2021
45
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hra Miss Furry je kolekcí 7 různých miniher, které otestují váš postřeh, reflexy i přemýšlení. Dokončením jednotlivých úrovní si pak odemykáte erotické obrázky převážně roztomilých furry slečen, které se vám ukládají do galerie. Hra se velmi podobá staršímu titulu Furry Love, který ale, přestože byl vydán stejným stejným vydavatelem, pochází od jiného studia.

Každá z miniher má různý počet úrovní a nabízí zcela odlišný zážitek. Například v minihře Furry Catcher je vašim úkolem chytat ty roztomilé furríky, zatímco ty zlé musíte nechat spadnout. Furry Cutter pro změnu vyžaduje dobré plánování. Musíte si totiž postupně pro sebe zabrat celou plochu, žádný furry vám ale během toho nesmí přerušit právě prováděný výřez! Odpočinkové Puzzle vás pak nechá poskládat si několik obrázků z jednotlivých dílků a Rock, Paper, Scissors otestuje vaše štěstí. Furry Snake je pak poměrně zajímavou variací vycházející z konceptu dnes už legendárního žánru Snake, samotná hratelnost je ale dost odlišná. Furrman je pak variací na hru Pac-Man a název poslední hry Furry Tron mluví sám za sebe.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.