Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mini Golf Mundo

10.05.2016
30
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Jedná se o jednoduchý nenáročný simulátor minigolfu. K dispozici jsou 4 úrovně obtížnosti ve čtyřech různých lokacích. Cílem je samozřejmě umístit míček do osmnácti jamek s co nejmenším počtem úderů. Některé jamky jsou vybaveny zajímavými překážkami. Ve vyšších obtížnostech jsou i jamky vzdálené, např. na samostatném ostrůvku a to je potom obtížnější odhadnout správnou sílu úderu.

Technické zpracování hry je na nižší úrovni. Fyzika není nikterak propracovaná, grafika a zvuky jsou také jednodušší. Hra umožňuje hrát najednou až čtyřem hráčům, kteří se pravidelně střídají.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Hra je rozdělena na čtyři části podle obtížnosti.
Část první - ROOKIE - v prostředí nazvaném Woodland Falls
Jde o 18 minigolfových drah vyloženě v jednoduchém stylu, hlavně ze začátku. Ke konci jsou dvě dráhy, kde jsou překážky tvořeny pohybujícími se předměty, což je trochu těžší. A taky odhadování vzdálenosti s odrazem od gumové části dráhy. Ale dá se bez problémů zahrát pod PAR, můj nejlepší výsledek je 23 pod.
Část druhá - JOURNEY MAN - v prostředí Highland Hills
Zde už znatelně přibylo obtížných prvků - nejvýraznější je asi nerovná, ba přímo hrbolatá dráha, která dokáže míček pěkně vychýlit z ideálního směru. Na poprvé jsem byl nad PAR, napodruhé 4 pod.
Část třetí - MASTERS - Springwater Valley
Tady už je to docela opruz, mizí a zase se objevuje celý úsek dráhy, takže se to musí nějakou chvíli vychytávat. Třeba dráhu s odrazem od dvou gumových platforem, (přičemž druhá mizí) jsem nedal ani jednou. Ale celkově se mi povedlo 1 pod PAR asi na popáté.
Část čtvrtá - JINXED - Meadowland Plains
Tak tohle už nemá s minigolfem co společného, jednotlivé části drah jsou poměrně daleko od sebe, propojené jakýmisi portály, z nichž se některé i pohybují. Hrál jsem pouze jednou a odmítám opakovat. Byl jsem asi 30 nad PAR.

Hudební doprovod je takový, jaký se dá od této hry očekávat, tedy jednoduchá hudba v opakující se smyčce. Grafika působí až příliš dětsky na to, jak jsou druhé dvě úrovně obtížné.
Vadilo mi, že když mám uhodit do míčku, nemůžu si nastavit kameru, jak potřebuju. V mnoha případech třeba ani není vidět na důlek.

Herní výzva 2017, bod č.5

Pro: první a druhá úroveň

Proti: čtvrtá úroveň, kamera

+8