Tato hra má dva grafické módy. Každý má jinou fyziku. S tímhle jsem se ještě nikdy nesetkal. Ten hezčí grafický mód poznáte jednoduše. Novinové budky na ulicích jsou barevné a výlohy jsou průhledné. U low módu jsou budky šedé a výlohy černé.
Zvláštní ovšem je, že i na nových pc se často spouští hra low. Což jsem nikdy nepochopil jak to ovlivnit.

Fyzika u hezké verze je jiná v tom, že se předmety po nárazu vymrští daleko a nezmizí hned. U low verze často nic daleko neleti a časem to zmizí, i dříve než věc dopadne na zem. Taky se mi zdá, že auta hůře jedou.

Co jsem ale chtěl říct je, že auta v této hře jsou mega slabá. Žádná odolnost. Je to těžká hra. Dřív jak jsem to paril denně ani mi to nepřišlo, ale po různých FlatOutech, Kobrach, NFS, GTA to působí hrozně :D
Dokázal hru někdo spustit na Win 8? Mě to funguje sice, ale na max detaily se to seká. Ale při vypnutí renderování hra jede na plné obrátky.