Midnight Mysteries: Haunted Houdini

Midnight Mysteries 4: Haunted Houdini

29.01.2012
22.03.2012

Ve čtvrtém pokračování série Midnight Mysteries vás navštíví duch zesnulé manželky Harryho Houdiniho, Bess a žádá vás o pomoc. Bess by se v posmrtném životě ráda setkala s duchem svého manžela. Houdini měl plán, jak se skrze seance s manželkou setkat, ale plán nevyšel kvůli jeho tajemnému úmrtí. Vy její prosbu neodmítnete a budete řešit záhadu spojenou s Houdiniho smrtí. Příběh se odehrává pomocí dialogových sekvencí a představuje nám duše dalších slavných osobností historie, třeba slavného A. C. Doyla.

Stejně jako předchozí části série, příběh i zde kombinuje faktické informace o životě a smrti se záhadnou vraždou, tentokrát jsou to informace o slavném iluzionistovi Harrym Houdinim. Jednotlivé kapitoly nás přivádí například na nemocniční pokoj, ve kterém Houdini vydechl naposled, kde nejenže hledáte ukryté předměty, ale i jejich správnou kombinací máte opravit zařízení na měření krevního tlaku. Herní hádanky splňují všechna kritéria hidden object, někdy je třeba různé předměty kombinovat. Samozřejmostí jsou mezihry, skládačky, puzzle, různé kombinace s tarotovými kartami nebo složitější verze Picross a minolovka.