Miami Vice

prosinec 2004

Miami Vice je third-person akce založená na stejnojmenném televizním seriálu z osmdesátých let. Ve hře se ujímáte hlavních hrdinů Sonny Crocketta nebo Ricarda Tubbse ve snaze zničit organizaci drogového krále Ortegy. Hra tak příběhově sleduje děj původního seriálu.

Ve čtrnácti misích hry bude vaším úkolem především zabíjet (někdy i zatýkat) drogové dealery. V některých částech hry si můžete vybrat mezi jedním z hlavních protagonistů a přepínat mezi nimi pomocí klávesy. Každý má jiné schopnosti, Tubbs je silnější, může vyrážet dveře, Crockett je ovšem pružnější a pohyblivější, a rozdílné zbraně, Crockett má za primární zbraň pistoli, kdežto Tubbs dvouhlavňovou brokovnici. Každý z nich je kromě primární zbraně schopen nosit i sekundární (pistole s tlumičem i bez různých ráží, Uzi, samopaly). Každá z postav může nést pouze určité zbraně, Tubbs zpravidla ty těžšího kalibru, Crockett lehčího. Zatímco do primárních zbraní je střeliva neomezeně, do sekundárních je ho poskrovnu. V částech, kde přepínáte mezi hrdiny je možné toho druhého ovládat pomocí několika jednoduchých příkazů. Jestliže jeden z charakterů zemře, druhý ho má možnost oživit.

Hudba je přejatá ze seriálu. Na dabingu se taktéž podíleli původní herci.

Já na to četl recenzi v Gamestaru pro PC. Takže myslím taky, že ne.