@speedevil (25.04.2017 21:06): Ano, je to blbě napsané, pokud tam ta možnost vypnutí nebo zapnutí je. Jinak pravidlem u akrád to nebývá, ale vyskytuje se to u nich častěji než u simulátorů. Osobně mám arkády raději. Každopádně fakt, že v nějaké hře nastavit asistenci tak moc, že auto pak samo vybírá zatáčky, je opravdu extrém :-) To ale ani moc nemá smysl to pak hrát.
@CrocoRay (24.04.2017 18:32): Ano, poškození se ve hře dá zapnout nebo vypnout. Já vim, je to jenom "blbá arkáda", takže proč to řešit že jo... já to psal jen kvuli tomu, že v popisu hry je to blbě napsaný. A ano, tyhle možnosti bejvaj hlavně u arkád, ale neni to pravidlo. Třeba takovej rFactor - na jedný straně si můžeš vypnout všechny asistenty, připojit volant a řikat tomu simulátor, nebo pozapínat všelijaký pomocníky a hrát rF v klidu na klávesnici... a v rFactoru to jde dotáhnout do extrému - při zapnutí všech asistentů naplno stačí auto postavit na start, zatížit klávesu plynu (nebo pedál plynu) "cihlou" a auto profrčí trať bezchybnou jízdou po ideální lajně - tohle ti žádná arkáda nenabídne! :D:D:D
@speedevil (23.04.2017 16:16): Nedá se to nastavovat? Jako možnost vypnutí či zapnutí na jízdní vlastnosti vozidla? Mě ta hra moc nebavila a hrál jsem ji v době, kdy jsem neměl co jiného hrát, ale řekl bych, že poškození u mě nemělo vliv na jízdní vlastnosti. Ale je fakt, že jestli tam možnost vypnutí byla, tak jsem ji určitě využil. Ta hra mě fakt nudila, takže bych se určitě nechtěl se hrou nějak párat a určitě bych využil každé příležitosti ke zjednodušení obtížnosti.
Ale už si to tolik nepamatuji, takže se možná pletu. Možná jsem prostě jen neboural. Fakt nevím. Ale tyhle možnosti u závodních her bývají. Hlavně u arkád.
V profilu hry se tu píše: "Je tu také model poškození, který se ale nevztahuje na vlastnosti vozů. Jen podivně deformuje karosérii".
Jak to autor tohoto textu myslel? Že můžu při jízdě bourat jak chci a auto pojede pořád stejně? Ano, karosérie se možná podle někoho deformuje divně, ale s tim poškozenim je to blbost. K čemu je asi na obrazovce vlevo dole ukazatel poškození 0-100%? Že bych měl nějakou jinou hru se stejnym názvem, ze stejného roku? Poškození auta na jízdních vlastnostech možná neni poznat při dvaceti, třiceti procentnim damáge, ale přes 50% už to poznat je a při poškození 80-90% takový auto s maximálkou přes 200km/h jede sotva padesát, vynechává motor, auto se nedá udržet v přímym směru a blbě se s tim zatáčí.
Nebo snad máte někdo zkušenost popsanou v popisu hry, že poškození auta nemá vliv na jeho jízdní vlastnosti?