Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Je tady někdo??? Včera jsme to asi po půl roce pustil, proběhly nějaké aktualizace a ve hře mě čekalo celkem slušné překvapení: spadl na mne při kácení strom a málem mě zabil, zanedlouho se mi to stalo usudným, prostě nezvyk, př minulém hraní jsem stromy klidně hlavou odrazil. Stavby potřebují základovou desku, je tam převozník mezi vesnicemi, no paráda.
Nevíte někdo, jak se dá vypnout ten kompas nahoře a taky všechny popisky s úkoly a tak? Nikde jsem to v nastavení nenašel.
Díky
@musa (20.09.2021 19:47): Mělo by, dle informačních buletinů bude s vydáním finální verze zvýšení ceny. Upřímně si to ale neumím představit, když byly verze s předběžným přístupem x-krát ve slevě. A jestli bude, tak stejně předpokládám brzy slevové akce.
Na 23. září 2021 je naplánováno vydání verze 1, tj. ukončení předběžného přístupu.
@Leffi (komentář): Čím ti prosimtě MD připomíná Dungeon Siege :)? Ta čeština, pokud se nepletu, je neoficiální ne? Aspoň tak jsem to viděl prezentovaný na jednom streamu tak měsíc zpět.