Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Maze Slaughter

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PC
Vývojáři:
Giant Gun Games
Oficiální stránky:
https://www.mazeslaughter.com/
Maze Slaughter je prvotinou studia Giant Gun Games, které tvoří zkušení vývojáři dříve pracující v řadách Piranha Bytes. Hra je akční roguelike z pohledu vlastních očí plná krve a umírání. Hrajete za řezníka z New Yorku jménem Dan Jerouz, který na svém dvorku vzadu za domem pořádá párty s grilováním. Dan je znenadání unesen mimozemšťany a stává se tak nechtěným gladiátorem bojujícím o holý život.

Hra vás hodí do procedurálně generovaného labyrintu hemžícího se nepřátelskými monstry. Někde na konci bludiště se skrývá teleport, který vás přenese zpátky na dvorek, ale než se k němu dostanete, čeká vás dlouhá cesta. K dispozici dostanete řadu postupně získávaných zbraní v unikátním prostředí, jehož součástí se stávají zabití nepřátelé. Mrtvá těla, vršící se v bludišti lze použít jako fyzikální zbraně a jejich hromady se stávají překážkami pro vás či pro vaše protivníky.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.