Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mario Golf: Advance Tour

Mario Golf: GBA Tour

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > nezařazeno *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.06.2004 GBA
25.09.2014 WiiU
Vývojáři:
Camelot Software Planning
Oficiální stránky:
https://www.nintendo.co.jp/n08/bmgj/index.html
Další díl série Mario Golf je podobně jako Mario Golf (1999) pro Game Boy Color příběhové RPG s golfovou tématikou. V roli jednoho ze dvou dostupných golfistů (vámi nevybraný golfista se stane vaším partnerem v dvouhře) na vás čeká cesta po příčkách čtyř golfových klubů, na jejímž konci se budete moct postavit elitním golfistům Mushroom Kingdom, ke kterým patří známé postavy jako princezna Peach, Donkey Kong i samotný Mario.

Kromě čtyřech hlavních turnajů v klubech Marion, Palms, Dunes a Links na vás čeká i spousta dalších vedlejších aktivit a miniher, které vám pomohou zlepšit se v různých typech golfových technik, jako je puttování, čipování nebo klasický švih. Za účast v turnajích a hraním miniher získáváte zkušenostní body, se kterými můžete vylepšovat statistiky vašich dvou postav, jako sílu či vzdálenost švihů.

Kromě příběhové kampaně nabízí Advance Tour i rychlou hru a multiplayer přes Wireless Adapter či Link Cable až pro čtyři hráče. Vaše postavy si také můžete exportovat do Mario Golf: Toadstool Tour pro GameCube, kde mohou nabrat zkušenosti a následně je můžete importovat zpět.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.