@Pluto (01.11.2020 15:53): No já pak o tom přemýšlel...přeci jen "jednoduchá" nemusí nutně znamenat lehoučká :) Ona to není komplexní hra, to zas ne, ale pokud to někdo rozjede s tím, že to na pohodu, tak asi bude vyvedenej z omylu cca po 10 minutách hraní, protože absolutně nebude vědět, co se na jeho monitoru děje :)
@Luky_Luk (01.11.2020 14:25): Ona Sierra je tu jako vydavatel, dělalo to jiné studio, možná i proto ten jiný gameplay. Grafika těch statických obrázků je fakt skvělá, ale nechtěl jsem to do komentáře napsat, protože to nemusí sednout každému (já ale EGA miluju ze všech sil) :)
Mě se ta ranná EGA Manhuntera hrozně líbí a hru mám v hledáčku už dlouho, ale nejsem schopen se dokopat.
Asi hlavně proto, že i když znám Sierru, nikdy jsem těm jejím adventurám a vlastně adventurám obecně, příliš neholdoval (byť se mi graficky dost líbily a šla se v nich skvěle učit angličtina :)
Spíš jsem si u Questů po letech pouštěl longplaye...
Zajímalo by mě, odkud čerpal autor profilu (nebudu jmenovat) informace, speciálně, že se jedná o lehkou hru :))) Ty minihry celkem dávám, ale ty hinty na řešení některých puzzlů jsou naprosto obskurně zastřené. Nevšimnete se drobounké části jedné animace a nevíte, co v následující minihře je cíl :)