Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mana Spark

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.09.2018 PC
22.12.2018 Switch
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://manasparkgame.com/
Hra je zasazená do ponurého fantasy světa, v němž to s lidstvem nevypadá dobře. Na rozdíl od ostatních ras totiž v lidském těle neproudí mana a bez magické síly jsou lidé před ostatními v nevýhodě. A zatímco většina je zdecimována nebo žije v zajetí, skupinka rebelů ukrývajících se v lesním tábořišti se snaží tuto situaci obrátit a zajistit si tak vytouženou svobodu.

Mana Spark je z pohledu shora viděný akční roguelike vyvedený v jednoduché pixelartové grafice. Se svou postavou vyrážíte na dobrodružství mimo svou osadu do temných hvozdů a dungeonů plných nebezpečných pastí, nepřátel i pokladů, v nichž se musíte pokusit za pomocí lukostřeleckého nadání, speciálních útoků a úhybných manévrů probít až k finálnímu bossovi a po cestě nastřádat co nejvíce many, která slouží jako platidlo. S každou další hrou je prostředí nově procedurálně vygenerované a při zabití vaší postavy o ní navždycky přijdete a musíte začínat s jinou. Postupem času nacházíte, kupujete nebo odemykáte nové hratelné charaktery, speciální útoky, pasti a recepty poskytující permanentní vylepšení pro vaše hrdiny.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.