Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mahjong

04.08.2011
07.11.2011
31.05.2013
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mahjong je adaptací stejnojmenné čínské deskové hry. Hlavními herními prvky jsou kameny s různými symboly, které jsou položeny na sobě, přičemž pravidlem hry je možnost odebírat pouze zcela volné kameny, a to ve dvojicích. Cílem je odebrat všechny kameny.

Hra obsahuje mnoho herních rozvržení s různým počtem kamenů. Ve hře je zabudována možnost nápovědy, které kameny mohou být odebrány, a hráč může požádat o zamíchání zbývajících kamenů. Podporována je možnost vracet se.

K dispozici je klasický mód, který nemá žádné časové omezení, Time Attack režim s časovým limitem na celou hru a Challenge mód, kde je limit pro každý krok; poslední jmenovaný režim odemyká nová herní rozvržení.

V původním vydání pro Android hra byla free, ale pouze s klasickým módem a dalšími dvěma módy jen zakoupitelnými. Pozdější verze měla všechny módy zdarma, nicméně s reklamními bannery během hry.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.