konecne sem pochopil ovoce DH :)

protoze po prvnich par misi sem pochopil ze je to nudny stereotyp porad dokola, tak si pak staci jen projet co rikaji zdejsi o tech druhych DLC... ktere jak ctu sou to same a ja si tak muzu usetrit cas na zahrani neceho smysluplnejsiho.

Prislo me to jako hrani Counter Striku s botama porad dokola- tedy dlouhodobe useless
Dipazo: Co to sakra zase je? Proč ten spoiler na konci komentu nedáš do spoiler tagu?
Asi tomu dám 50%, ale před tím než jsem hrál Joeho tak jsem dal těch 60 co tam vidíš. ač je to kravina tak mě to docela bavilo, proto těch 50, 60%.

Tak jsem dal 50, i když je to paradoxně stejně co Joeovi, který je o něco lepší ale zase byl až druhý (a zase špatný krom 4 originálních misí)
popkec (koment): Tolik nadávek a takové hodnocení? *confused*
ty změny denní doby a počasí jsou prostě super. Empire Bay v noci za deště v takovém chinatownu - vizuální superatmosférická žranice. Furt lituju že nemám zaplej fraps. A to ovládání aut je na x360padu taková mňamka..se v tom úplně vyžívám : ). Jimmy si zaslouží nadávat za to, že nebyl v samotný hře, ale jinak je to solidní DLCčko teda.
pipboy: To doufám :)

Jo a Jimmyho dabing se mi líbí, v originále je asi lepší ale zvolili podle mě vhodnýho dabéra.
no a ted uz se nikdy v klidu nevyspim, protoze mi bude svedomi tizit popkecuv pocit, no :)
pipboy: Asi jsem vadný, ale k holohlavému zabijákovi bez emocí prostě Soukup sedí. Na druhou stranu, jak v anglickém, tak v českém moc dialogů není, takže pravdivý fakt je asi ten, že Arnolda daboval skvěle a nějak ho v Jimmym vidím.

popkec: Ne všichni hodnotí od 0% do 100%.
pipboy: Mám takovej pocit že se hodnocení moc neshoduje s tím komentářem :)
ten CZ dabing nechapu. Asi nejsem dost fanda arnolda nebo co, ale vsechno co tam slysim je hlas co me cas od casu nabada abych si zapinal bezpecnostni pas, nepredjizdel v nelprehlednych usecich, neprecnoval svoje unavu, delku brzdny drahy a buhvico jeste :)