Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Madballs in... Babo: Invasion

Madballs in Babo: Invasion

57
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.07.2009 X360
17.09.2009 PC
Vývojáři:
Playbrains
Oficiální stránky:
http://www.playbrains.com/babo/
Madballs in... Babo: Invasion je placené pokračování freewarové akce BaboViolent2. Hráči, reprezentovaní avatary ve tvaru tu menších, tu větších koulí, se doslova valí skrz různorodé levely a snaží se rozstřílet prakticky vše, co jim přijde do cesty. Svou kouli si hráči mohou dále upravovat volbou startovní zbraně, případně dovednostmi své koule, které se aktivují stisknutím speciálního tlačítka. V průběhu klání můžete sbírat jak zdraví a zbraně po padlých hráčích, tak různé powerupy zvyšující vaše výsledné skóre.

Hra obsahuje jak kampaň pro jednoho hráče, tak multiplayer a to formou kooperativní hry až pro čtyři hráče, případně přímo multiplayerových klání pro maximálně 16 hráčů v herních módech jako je skirmish (neboli deathmatch), team deathmatch, capture the flag a dalších. Nejzajímavějším herním módem je však tzv. "Team-based map making", ve kterém před samotnou hrou hráči mapu poskládají z předpřipravených dílů, které se automaticky napojí na sebe, tudíž je možné hrát každou hru na naprosto odlišné mapě.

Hra vyšla také na Xbox Live Arcade a vzhledem k tomu, že jediným distribučním kanálem pro hru na PC je Steam, obsahuje hra kromě vlastních unlocků (ať už nových zbraní či koulí) také 17 Steam achievementů a žebříčky.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.