jaj, vlétl mi tam špatný odkaz, to se omlouvám :DD no, ale mohl mi tam vlitnout i horší. Ten pravý odkaz zde: guide4games.com/fixes/lucius-pc-crashes-crash-to-desktop-ctd-freezes-low-or-bad-fps-problems-errors-and-fixes
Dnes byl vydán nový pach, který měl fixnout nějaké bugy a od jeho vypuštění je hra pro mě nehratelná... do této doby jsem se potýkal "jen" s bugem, kdy sem tam dělalo problém loadnout nějaký save. Buď vše proběhlo ok, nebo se save načítal cca. 2 - 3 minuty přičemž se dokola přehrávala krátká hudební stopa a pak hra padla... to se dalo přejít tak, že člověk loadnul autosave na začátku každého levelu, takže až takový problém to nebyl... ale dnes, od vydání nového patche (1.0.150310.b) je hra pro mě nehratelná úplně. Samotná spustit jde, ale při loadnutí savu nebo pokusu o začátek nové hry hra okamžitě padne, údajně problém s AMD ovladači (přičemž doteď až na zmíněný problém bylo vše ok). Má někdo podobnou zkušenost?